CROphantom93 je napisao/la:
sportskiznalac je napisao/la:
Lukkk je napisao/la:
Trener Celte uletio na klupu iz "limaca", evo ga tu vec drugu, trecu sezonu.
Vidi cijeli citat
Je samo sta je ovaj 13 godina mladji i godinama je dio Celtinog sustava. Ja bih istrpio Kovu da je mlad i da se nekakva ideja vidi, nazalost on ideje nema i sve vise tone.
Vidi cijeli citat
I što mu u Celti niko neće prigovoriti ako 2 godine u nizu budeš 13... to ti je, bubam, ko kad si kod nas u Belupu, ako si 9. je dobro, ako si 6. je vanserijski, ako si 4. dobijes spomenik.
Potpuno druga situacija nego dovesti nekoga u skupu igračku koja ima apsolutni imperativ mljeti u domacem prvenstvu i usput odmah igrati i Europu paralelno.
Tako je! Kod nas će prigovoriti jer pobijeđuješ s pre malom razlikom, kao Vahi onomad.