GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
505152
...
606162
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Murta
Murta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2009.
Poruka: 1.178
18. lipnja 2026. u 15:05

Da, mi ćemo praktički 1.9. već biti umorni nakon kvalifikacija, a lani smo u to doba odigrali par utakmica i "počinjali sezonu". Lani nas je uništio ritam srijeda-subota u 10. i 11. mjesecu, ne smijemo si to dopustiti opet.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.952
18. lipnja 2026. u 15:10

valjda je trener nešto naučio

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
18. lipnja 2026. u 15:42

Rekao bi da je ovaj tu da pojede Stojkovic/Ljubici minute iz 1. polovice, te Soldo minute iz 2. dijela sezone.   

Uz to ce nam trebat golovi iz 2. Plana. Tesko mi je zbilja ocekivat od Belje da ponovi 30+. 

[uredio AdrianaLima fan - 18. lipnja 2026. u 15:43]
Celtics2607
Celtics2607
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2015.
Poruka: 297
18. lipnja 2026. u 16:13

Ja od Belje očekujem rušenje rekorda ako ne bude ozljeda. Zanemarujemo činjenicu da se prošle godine cijeli kostur ekipe promijenio. 

Ova ekipa može biti samo opasnija i uigranija. Pogotovo uz 2-3 pojačanja , sa kojima je već krenulo.

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
18. lipnja 2026. u 16:19

Beljo da svaku tekmu zabije u HNLu iduce sezone ce doci na 36 golova. On je zabio 31 nakon onakve 1. polovice sezone. 

Mislim da podcjenjujemo sta je on napravio na proljece. Tesko je ocekivat da ce zabit 30+.

 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
18. lipnja 2026. u 16:37

Od Belje, kao i od cijele momcadi, ocekujem napredak u europskim utakmicama.

Grupna faza jednog od dva najjaceg natjecanja, napredak u igri i stavu, prolazak u sljedeci krug.

Prvenstvo se podrazumijeva, ali necu kukati ako igra ne bude uvijek blistava, ako se pobjedjuje na misice, bodovna razlika je nebitna.

Dokazivanje u Europi je prioritet.

Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.663
18. lipnja 2026. u 22:06

Možda je Nikola Vasilj dobro rješenje, ako se ne uspije dogovoriti Livakovića

Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
Murta
Murta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2009.
Poruka: 1.178
18. lipnja 2026. u 22:17

Kracho je napisao/la:

Možda je Nikola Vasilj dobro rješenje, ako se ne uspije dogovoriti Livakovića

Vidi cijeli citat


Golman koji brani čuda kao Livi, u tehnici bolji, ali i prima gluposti.

Iskreno nisam na čisto tko mi je najdraži - Horkaš, Šemper ili Vasilj. Drugoligaški golmani. 😂 Ali ne njihovim krivicama.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
18. lipnja 2026. u 22:42

Ako ovako nastave, mozemo samo sanjat i Vasilja i Livakovica 😂

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
18. lipnja 2026. u 23:48

Lijepo je bilo na članskom, podržavam ideju da se to i ubuduće održava na stadionu na početku svake sezone!

 

Na druženje s igračima nisam stigo doći, ali čujem da je bilo top i da se moglo do svakog igraca.

123
...
505152
...
606162
  • Najnovije
  • Najčitanije