GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
515253
...
606162
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.190
18. lipnja 2026. u 23:51

Za te novce se ne kupuju zamjene. Ako ne prodamo Stojketa, Zajca ili Vidovića ne treba nam. A i nije mlad, znači nema zarade na njemu.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
19. lipnja 2026. u 00:06

Lox je napisao/la:

Za te novce se ne kupuju zamjene. Ako ne prodamo Stojketa, Zajca ili Vidovića ne treba nam. A i nije mlad, znači nema zarade na njemu.

Vidi cijeli citat

Kako mislis ne treba nam, Vidovic nece igrati u vezi, a prva trojka ce odigrati sve minute svih natjecanja?

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
19. lipnja 2026. u 00:17

Lox je napisao/la:

Za te novce se ne kupuju zamjene. Ako ne prodamo Stojketa, Zajca ili Vidovića ne treba nam. A i nije mlad, znači nema zarade na njemu.

Vidi cijeli citat

Koga kupujemo?

vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
19. lipnja 2026. u 00:55

CROphantom93 je napisao/la:

Koga kupujemo?

Vidi cijeli citat


Nikog, viš da jedva imamo za perec.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
19. lipnja 2026. u 08:00

vjeko1701 je napisao/la:

CROphantom93 je napisao/la:

Koga kupujemo?

Vidi cijeli citat


Nikog, viš da jedva imamo za perec.

Vidi cijeli citat

Znam jednog šefa koji bi ti dao povisicu za ovakvu foru 😁

penetrisac
penetrisac
Mali dioničar
Pristupio: 30.06.2008.
Poruka: 6.483
19. lipnja 2026. u 08:39

Lox je napisao/la:

Za te novce se ne kupuju zamjene. Ako ne prodamo Stojketa, Zajca ili Vidovića ne treba nam. A i nije mlad, znači nema zarade na njemu.

Vidi cijeli citat

Koje novce? Čovjek dolazi bez odštete i samo za plaću i bonuse.Ni ne mora biti mlad , mladih imamo na bacanje , ciljano je to iskusan igrač sa sjajnim golgeterskim vještinama.Duga je sezona i takvi su od krucijalne važnosti.

antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.433
19. lipnja 2026. u 08:51

Lox je napisao/la:

Za te novce se ne kupuju zamjene. Ako ne prodamo Stojketa, Zajca ili Vidovića ne treba nam. A i nije mlad, znači nema zarade na njemu.

Vidi cijeli citat

Ostali smo bez Benacera, nemaš Stojkovića u prva tri pretkola, a zamjenski igrac na pozicijana o kojima pricas ti je Soldo - pa ja bih vrlo rado vidio potpuno novog igraca u toj liniji.

I btw - moglo bi se na pripremama probati s Kačavendom, kad je već na dispoziciji, mogao bi biti koristan u rotaciji.

[uredio antena - 19. lipnja 2026. u 08:52]
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.349
19. lipnja 2026. u 09:11

Lukkk je napisao/la:

Od Belje, kao i od cijele momcadi, ocekujem napredak u europskim utakmicama.

Vidi cijeli citat

Beljo je svoje u Europi isporučio, 5 golova i asist u 8 utakmica. Daleko bolji učinak u EL od jednog Matanovića.

Tako da Belju ti fino pusti na miru i radije se uhvati ključnog problema europskih utakmica - trenera.

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
19. lipnja 2026. u 09:13

ZB10 je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Od Belje, kao i od cijele momcadi, ocekujem napredak u europskim utakmicama.

Vidi cijeli citat

Beljo je svoje u Europi isporučio, 5 golova i asist u 8 utakmica. Daleko bolji učinak u EL od jednog Matanovića.

Tako da Belju ti fino pusti na miru i radije se uhvati ključnog problema europskih utakmica - trenera.

Vidi cijeli citat

A trenera se očito nebu mijenjalo, tak da kaj cemo se hvatati, mozemo se samo nadati da je napredovao.

I da ce mu ove iskusnjare tipa Orsic i židov (ako dode) pomoci, ipak imaju pun kurac Europe u nogama.

Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.501
19. lipnja 2026. u 13:26

xy name je napisao/la:

NitkoB je napisao/la:

Devastirali smo sve do jednog grada na zadnjih desetak europskih gostovanja pa ćemo i ovaj.

Kakve sve glupe komentare neću pročitat. Jel brineš i da Englezi nisu "rasturili" Dallas?

Vidi cijeli citat


kolega ne hoda na utakmice, već čita samo sa portala pa misli da ju u pravu. 

Vidi cijeli citat


Kolega??

Ne sjećam da sam te viđal na faksu 😎

Ja bi ti odgovoril, ali......ban mi ne gine 🤭

123
...
515253
...
606162
  • Najnovije
  • Najčitanije