GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
585960
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
jučer u 17:01

Bilo bi dobro da Livi prestane bit na vjetrometini, jos ce uletit neki Bayern ili Tottenham sa ludom ponudom i jebaji ga.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.397
jučer u 17:15

Lukkk je napisao/la:

Bilo bi dobro da Livi prestane bit na vjetrometini, jos ce uletit neki Bayern ili Tottenham sa ludom ponudom i jebaji ga.

Vidi cijeli citat

Crowdfunding akcija među članovima i skupit će se bar 5 milijuna za Livakovića

To bi bila svjetska priča

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.529
jučer u 17:22

Idemo svaki regres da uplati i evo nam Livija...eventualno koja rastava braka jer se ženice nebudu posunčale na moru🤣 

xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.529
jučer u 17:26

Dinamo ima trenutko 61846 clanova. 
Ako svaki uplati 50 € imamo više od  3 miliona- ostatak nek klub doda. 
ovo je bolja kombinacija- žene idu na more, nema rastava, a Livi dolazi k nama. 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
jučer u 17:54

xy name je napisao/la:

Idemo svaki regres da uplati i evo nam Livija...eventualno koja rastava braka jer se ženice nebudu posunčale na moru🤣 

Vidi cijeli citat

Moja i tako kaze svake dvije god kad ga vidi na tv "kak joj je bas sladak".

Pa sad neka smanji malo Zaru pa ce ga gledati cesce.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
jučer u 20:03

Evo nam i Radeljica u prvom sastavu.

RedJohn
RedJohn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2023.
Poruka: 1.306
jučer u 23:35

Lukkk je napisao/la:

Evo nam i Radeljica u prvom sastavu.

Vidi cijeli citat

I McKenna također

[uredio RedJohn - 24. lipnja 2026. u 23:38]
123
...
585960
  • Najnovije
  • Najčitanije