GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
596061
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
jučer u 17:01

Bilo bi dobro da Livi prestane bit na vjetrometini, jos ce uletit neki Bayern ili Tottenham sa ludom ponudom i jebaji ga.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.400
jučer u 17:15

Lukkk je napisao/la:

Bilo bi dobro da Livi prestane bit na vjetrometini, jos ce uletit neki Bayern ili Tottenham sa ludom ponudom i jebaji ga.

Vidi cijeli citat

Crowdfunding akcija među članovima i skupit će se bar 5 milijuna za Livakovića

To bi bila svjetska priča

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.529
jučer u 17:22

Idemo svaki regres da uplati i evo nam Livija...eventualno koja rastava braka jer se ženice nebudu posunčale na moru🤣 

xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.529
jučer u 17:26

Dinamo ima trenutko 61846 clanova. 
Ako svaki uplati 50 € imamo više od  3 miliona- ostatak nek klub doda. 
ovo je bolja kombinacija- žene idu na more, nema rastava, a Livi dolazi k nama. 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
jučer u 17:54

xy name je napisao/la:

Idemo svaki regres da uplati i evo nam Livija...eventualno koja rastava braka jer se ženice nebudu posunčale na moru🤣 

Vidi cijeli citat

Moja i tako kaze svake dvije god kad ga vidi na tv "kak joj je bas sladak".

Pa sad neka smanji malo Zaru pa ce ga gledati cesce.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
jučer u 20:03

Evo nam i Radeljica u prvom sastavu.

RedJohn
RedJohn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2023.
Poruka: 1.307
jučer u 23:35

Lukkk je napisao/la:

Evo nam i Radeljica u prvom sastavu.

Vidi cijeli citat

I McKenna također

[uredio RedJohn - 24. lipnja 2026. u 23:38]
mali dućan
mali dućan
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 09.08.2025.
Poruka: 97
danas u 00:05

Jel se zna da li je Piere Gabriel još pod ugovorom?

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.306
danas u 00:09

E moj Scott

Arhemid
Arhemid
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2017.
Poruka: 2.153
danas u 00:23

mali dućan je napisao/la:

Jel se zna da li je Piere Gabriel još pod ugovorom?

Vidi cijeli citat


Istekao mu je 19.6

123
...
596061
  • Najnovije
  • Najčitanije