Lukkk je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
Lukkk je napisao/la:
Kacavenda izgleda dobija novu priliku, ostaje barem do zime.
Vidi cijeli citat
Nisam oduševljen.
Kača i Soldo je u par deka, a ni jedan ni drugi nisu za neki bolji Dinamo koji želimo gledati.
Vidi cijeli citat
Nemam nista protiv da bude u rotaciji, ako dodju osmica i sestica.
Ako je on ta osmica onda smo u problemu.
Vidi cijeli citat
Ma, tak smo i za Soldu rekli, ok je ak je rotacije, onda nemre napraviti razliku protiv donjeg doma HNLa.
Ja bi se pozdravio s Kačom, Mudrim i Soldom, pa kolko dobijemo za njih dobijemo
Mislim lako za HNL, to ce biti jos veći šrot nego lani, al ova trojica cak ni u EL nemaju kaj raditi, kamoli ak uđemo u LP.
[uredio CROphantom93 - 26. lipnja 2026. u 09:17]