GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
606162
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
vitezslavonskeravni
vitezslavonskeravni
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.08.2025.
Poruka: 330
danas u 15:52

Draxler10 je napisao/la:

Pozdrav svima iz Sarajeva, izvinite na upadu.. Možete li mi reći vaše mišljenje vezano za Bartola Barišića? Maloprije je zvanično potpisao za nas. Kažu da je bio jedan od najboljih centarfora Dinama.

Vidi cijeli citat

U mlađim kategorijama da. Bio je akcelerant, ali bez obzira na to imao izraziti osjećaj za kretnje i realizaciju. Nažalost izgubio se u prijelazu na seniorski nogomet kao i mnogi u toj eri 

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.401
danas u 16:03

Htio sam napisati da se nadam da će se vratiti na pravi put, a kad ono, taj mali ima već 23 godine

Čak nije došao do U21 reprezentacije, nestao još u juniorskim danima

Isto i Zlatan Koščević, 1 gol za Karlovac prošle sezone

Menadžerima samo jedan u nizu, a roditeljima udarac na ego...

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.530
danas u 16:39

ian wright je napisao/la:

potpuno sam zaboravio da još igra

valjda neće osjetiti zov doma...

Vidi cijeli citat


nek ide u Loksu ili Rudeš ak mu se živi u Zagrebu

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.348
danas u 19:13

Žao mi McKenne u pm.. odigra sezonu bez ozbiljne greške a kamoli kardinalne i onda mu se protiv jebenog Brazila dogodi onakav brainfart 😫

burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.194
danas u 19:45

vitezslavonskeravni je napisao/la:

Draxler10 je napisao/la:

Pozdrav svima iz Sarajeva, izvinite na upadu.. Možete li mi reći vaše mišljenje vezano za Bartola Barišića? Maloprije je zvanično potpisao za nas. Kažu da je bio jedan od najboljih centarfora Dinama.

Vidi cijeli citat

U mlađim kategorijama da. Bio je akcelerant, ali bez obzira na to imao izraziti osjećaj za kretnje i realizaciju. Nažalost izgubio se u prijelazu na seniorski nogomet kao i mnogi u toj eri 

Vidi cijeli citat


Nebi se složio s tim da se izgubio.
Nazalost po Dinamo on je jedan od onih igrača koje je koštalo ukidanje B momčadi u sezoni 22/23.
Prva seniorska sezona mu je bila podosta dobra.

U drugoj sezoni nije bio startni napadač u Slovenskoj prvoj ligi ali redovito je dobivao minutažu.
Bio dobar na posudbi.
Steta za sustav i krizu u upravljanja u Dinamu u tim godinama.Klinci po posudbama svugdje,svagdje.
Praćenje očajno.

Ali usprokos svemu tome momak je imao vrlo dobru proslu sezonu na seniorskoj razini.
Visok,tehnički fin igrač,skolovani napadač,vrlo dobar u igri glavom.
Ako ga Zekić uzme pod svoje i da mu kontinuitet i priliku,mali ima 15golova u nogama.




123
...
606162
  • Najnovije
  • Najčitanije