GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
616263
vitezslavonskeravni
vitezslavonskeravni
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.08.2025.
Poruka: 330
jučer u 15:52

Draxler10 je napisao/la:

Pozdrav svima iz Sarajeva, izvinite na upadu.. Možete li mi reći vaše mišljenje vezano za Bartola Barišića? Maloprije je zvanično potpisao za nas. Kažu da je bio jedan od najboljih centarfora Dinama.

Vidi cijeli citat

U mlađim kategorijama da. Bio je akcelerant, ali bez obzira na to imao izraziti osjećaj za kretnje i realizaciju. Nažalost izgubio se u prijelazu na seniorski nogomet kao i mnogi u toj eri 

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.405
jučer u 16:03

Htio sam napisati da se nadam da će se vratiti na pravi put, a kad ono, taj mali ima već 23 godine

Čak nije došao do U21 reprezentacije, nestao još u juniorskim danima

Isto i Zlatan Koščević, 1 gol za Karlovac prošle sezone

Menadžerima samo jedan u nizu, a roditeljima udarac na ego...

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.530
jučer u 16:39

ian wright je napisao/la:

potpuno sam zaboravio da još igra

valjda neće osjetiti zov doma...

Vidi cijeli citat


nek ide u Loksu ili Rudeš ak mu se živi u Zagrebu

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.354
jučer u 19:13

Žao mi McKenne u pm.. odigra sezonu bez ozbiljne greške a kamoli kardinalne i onda mu se protiv jebenog Brazila dogodi onakav brainfart 😫

burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.196
jučer u 19:45

vitezslavonskeravni je napisao/la:

Draxler10 je napisao/la:

Pozdrav svima iz Sarajeva, izvinite na upadu.. Možete li mi reći vaše mišljenje vezano za Bartola Barišića? Maloprije je zvanično potpisao za nas. Kažu da je bio jedan od najboljih centarfora Dinama.

Vidi cijeli citat

U mlađim kategorijama da. Bio je akcelerant, ali bez obzira na to imao izraziti osjećaj za kretnje i realizaciju. Nažalost izgubio se u prijelazu na seniorski nogomet kao i mnogi u toj eri 

Vidi cijeli citat


Nebi se složio s tim da se izgubio.
Nazalost po Dinamo on je jedan od onih igrača koje je koštalo ukidanje B momčadi u sezoni 22/23.
Prva seniorska sezona mu je bila podosta dobra.

U drugoj sezoni nije bio startni napadač u Slovenskoj prvoj ligi ali redovito je dobivao minutažu.
Bio dobar na posudbi.
Steta za sustav i krizu u upravljanja u Dinamu u tim godinama.Klinci po posudbama svugdje,svagdje.
Praćenje očajno.

Ali usprokos svemu tome momak je imao vrlo dobru proslu sezonu na seniorskoj razini.
Visok,tehnički fin igrač,skolovani napadač,vrlo dobar u igri glavom.
Ako ga Zekić uzme pod svoje i da mu kontinuitet i priliku,mali ima 15golova u nogama.




Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.194
jučer u 22:17

Ima puno primjera gdje igrači kasnije sazriju. Vidi Petka. Treba ponekad prava ekipa i trener i sve se složi.

antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.434
jučer u 22:53

SSG79 je napisao/la:

Dvije u Sloveniji, dvije doma ⚽️🏟

Na ovoljetnim pripremama odigrat ćemo četiri pripremne utakmice, a prva nam slijedi već sutra u 18:30: protivnik je NK Radomlje, a utakmicu ekskluzivno možete pratiti samo na Dinamo Plus 🔵➕

Vidi cijeli citat

Hvala na info!

Jel se taj Plus plaća? Sjecam se da sam prosle godine platio nesto, nemam pojma kada...

Pogledao sam sada, radi mi Plus (pokrenuo sam snimku Članskog dana, pa ako to mogu vidjeti znaci da budem sutra i prijenos), nigdje ne pronalazim informaciju do kad mi vrijedi ta uplata od prosle godine.

pljoska
pljoska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2010.
Poruka: 1.009
danas u 00:27

Mogu i ja pogledati Članski dan na Dinamo+ aplikaciji, a nisam siguran da sam uzeo pretplatu. Tako da provjeri vrijedi li ti još pretplata i hoćeš li sutra moći gledati utakmicu.

Vitez slavonske ravni... Don't be afraid, it's my turn To chase the monsters away
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.459
danas u 00:49

Kacavenda izgleda dobija novu priliku, ostaje barem do zime.

 

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.457
danas u 08:33

Lukkk je napisao/la:

Kacavenda izgleda dobija novu priliku, ostaje barem do zime.

 

Vidi cijeli citat

Nisam oduševljen. 

Kača i Soldo je u par deka, a ni jedan ni drugi nisu za neki bolji Dinamo koji želimo gledati.

123
...
616263