vitezslavonskeravni je napisao/la:
Draxler10 je napisao/la:
Pozdrav svima iz Sarajeva, izvinite na upadu.. Možete li mi reći vaše mišljenje vezano za Bartola Barišića? Maloprije je zvanično potpisao za nas. Kažu da je bio jedan od najboljih centarfora Dinama.
Vidi cijeli citat
U mlađim kategorijama da. Bio je akcelerant, ali bez obzira na to imao izraziti osjećaj za kretnje i realizaciju. Nažalost i
zgubio se u prijelazu na seniorski nogomet kao i mnogi u toj eri
Vidi cijeli citat
Nebi se složio s tim da se izgubio.
Nazalost po Dinamo on je jedan od onih igrača koje je koštalo ukidanje B momčadi u sezoni 22/23.
Prva seniorska sezona mu je bila podosta dobra.
U drugoj sezoni nije bio startni napadač u Slovenskoj prvoj ligi ali redovito je dobivao minutažu.
Bio dobar na posudbi.
Steta za sustav i krizu u upravljanja u Dinamu u tim godinama.Klinci po posudbama svugdje,svagdje.
Praćenje očajno.
Ali usprokos svemu tome momak je imao vrlo dobru proslu sezonu na seniorskoj razini.
Visok,tehnički fin igrač,skolovani napadač,vrlo dobar u igri glavom.
Ako ga Zekić uzme pod svoje i da mu kontinuitet i priliku,mali ima 15golova u nogama.