GNK Dinamo 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.190
26. svibnja 2026. u 08:58

E to su pravi Dinamovi navijači! Ne smije biti niti jedan poraz (osim od osvajača LP minimalan) u protivnom trener mora letjeti.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.944
26. svibnja 2026. u 09:03

naravno, pa nismo mi neki klošari

[uredio ian wright - 26. svibnja 2026. u 09:08]
Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 740
26. svibnja 2026. u 09:05

ian wright je napisao/la:

misliš da nije bio dovoljno puta podržan i ostavljen na klupi?

Vidi cijeli citat


Za ne povjerovati. Pa jel ima itko ikad da je preživio na klupi Dinama više "sramota" od jakira?

Why?
sedmica77
sedmica77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.02.2012.
Poruka: 2.042
26. svibnja 2026. u 09:12

Evo Šotičeka se Basel očigledno želi riješiti i to ne bi bilo loše rješenje za desno krilo ako cijena bude dobra

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.345
26. svibnja 2026. u 09:17

sedmica77 je napisao/la:

Evo Šotičeka se Basel očigledno želi riješiti i to ne bi bilo loše rješenje za desno krilo ako cijena bude dobra

Vidi cijeli citat

A nije našao sreću u Baselu, ajde?

Zanima me što na to kažu tatica i menadžer, jel ih i dalje vrijeđa dinamova ponuda.. 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.944
26. svibnja 2026. u 09:21

Miško u pole position

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
26. svibnja 2026. u 09:23

Jakir je takve trenerske pacere radio da je to strasno bilo. Nemojte biti revizionisti. 

 

Beljo je vruca roba. Tesko da cemo se oduprijet do kraja sezone ne prodat ga. 

Bergkamp
Bergkamp
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 2.533
26. svibnja 2026. u 09:26

Nije svaki trener za svaki klub ali nismo ni mi tada bili ekipa nego skup sumnjivih pojedinaca

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
26. svibnja 2026. u 09:34

ZB10 je napisao/la:

sedmica77 je napisao/la:

Evo Šotičeka se Basel očigledno želi riješiti i to ne bi bilo loše rješenje za desno krilo ako cijena bude dobra

Vidi cijeli citat

A nije našao sreću u Baselu, ajde?

Zanima me što na to kažu tatica i menadžer, jel ih i dalje vrijeđa dinamova ponuda.. 

Vidi cijeli citat

Tata ce sad tražiti jos vise, placu u rangu Misica. Ipak je sinek skupil neprocjenjivo iskustvo u Europi.

burek1983
burek1983
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.01.2011.
Poruka: 4.191
26. svibnja 2026. u 09:48

ZB10 je napisao/la:

sedmica77 je napisao/la:

Evo Šotičeka se Basel očigledno želi riješiti i to ne bi bilo loše rješenje za desno krilo ako cijena bude dobra

Vidi cijeli citat

A nije našao sreću u Baselu, ajde?

Zanima me što na to kažu tatica i menadžer, jel ih i dalje vrijeđa dinamova ponuda.. 

Vidi cijeli citat


Treba i tu malo povući ručnu...
Tadašnji SD ga jednostavno nije htio,ponuda koju je dobio je bila na rangu ulaznih juniora.
Nedavno u podcastu Šikić je baš opet spomenuo taj transfer.
Marko Marić je imao svoju viziju,Šotiček nije bio u njoj.
Nakraju nitko nije dobro prošao,ni mi ni Šotiček.

  • Najnovije
  • Najčitanije