Ajde Modrić i Brozović, jedan u 40. godini života, drugi na bogato plaćenoj zajebanciji po SA.
Orša dolazi kao legenda kluba na godinu dana ugovora, može pokriti sve pozicije naprijed i nije planiran u prvih 11. On u ovih godinu ili dvije nikome neće uzimati mjesto nego dolazi kao zamjena za Hoxhu.
Za Kovačića City planira utržiti barem 12-15M, da on dođe bio bi nositelj Dinama barem 3-4 sezone u paru sa Mišićem, di se njega uporno trpa u koš veterana. Pa da njega nekako vrate, to bi bila bomba.
Kreće Dinamo 2, svi mladi će tamo imati priliku pokazati kaj znaju i mogu. Imamo više nego dovoljno U-23 igrača u ekipi koji će puniti blagajnu.
It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.