ZB10 je napisao/la:
Almena je odličan dribler, bio bi itekako upotrebljiv za HNL naročito za manje utakmice.
Nemam ništa protiv, pogotovo ako uzmemo u obzir da je Lisica sklon ozljedama a napadamo LP.
Širina kadra je nužnost.
Vidi cijeli citat
ima ugovor do 2028., ali obzirom na okolnosti u tim državama dolje, vjerujem da ga ne zanima vraćati se dolje.
ali google mi kaže da ima 2,65 milijuna FUNTI godišnje.
svaka momku čast, ali takvu lovu neće dobiti nigdje u dogledno vrijeme, ne znam kakvu sezonu treba odraditi da bi mu netko novi ponudio takvu lovu.
u Dinamu bi imao bolje suigrače, veliku vjerojatno za igrati glavnu fazu lige prvaka, to su okolnosti zbog kojih bi on možda smanjio apetite