AdrianaLima fan je napisao/la:
CROphantom93 je napisao/la:
O cem ti pričaš?
Dinamu je na 1. Mjestu rezultat, al mi cemo dočekati sezonu sa slabijim rosterom, za slučaj da neko toliko jako iskočio da ga moramo gurati?
Pa jbt, zato smo radili Dinamo B, nek igraju u miru Božjem seniorski nogomet, tu i tamo neka tekma za seniore pa kad tamo vidimo ko iskače uvesti ga normalnim putem u prvu ekipu idućih godina.
Pa jesmo mi eksport/import firma ili nogometni klub?
Vidi cijeli citat
Pa poanta je da svi koji zagovaraju dolazal Almene na posudbu ne stavljaju rezultat na 1. mjesto nego spekuliraju o kvaliteti 4-5 igraca Hajduka.
Ako zelimo dati minute talentima kao sto je po nekima Almena, imamo mi svojih dovoljno.
Ako netko misli da nam je Almena pojacanje spram Bakrara, mislim da nema pojma o nogometu.
Ni približno isti tip igraca.