GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
484950
...
636465
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
18. lipnja 2026. u 07:59

bit će nemoguće zadržati Livakovića. Kako se tiče cijene, tako i konkurencije drugih klubova

ili stvarno postoji nešto o njemu što je opće-poznata stvar u nogometno-menadžerskim krugovima, ali šira javnost to ne zna?

 

nemoguće je da takav golman ima samo Fener u inozemnoj karijeri. Postoji 100 klubova u prvih 200 na kontinentu, a kojima bi dobro došao 

[uredio ian wright - 18. lipnja 2026. u 08:02]
Murta
Murta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2009.
Poruka: 1.178
18. lipnja 2026. u 08:35

Stari moj, do prije 2 mjeseca si imao temu reprezentacije prepunu želja da brani Kotarski jer bolje igra nogom.

 

 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
18. lipnja 2026. u 08:38

to su konzumenti podcastera. Isti nariču već tri godine da Hrvatska mora igrat s tri otraga

 

za golmana je bitno da BRANI ŠANSE, a Livaković je jedan od najboljih u tom segmentu. Dokazan na najvišem nivou

nemoguće je da je i ostatak kontinenta toliko obuzet hrvatskim podcastima

 

mora biti nešto drugo o čemu ćemo saznat tek za 10-15-35 godina...

[uredio ian wright - 18. lipnja 2026. u 08:42]
Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 740
18. lipnja 2026. u 08:48

Stvarno je čudno da nije golman barem nekog new castlea ili ekvivalenta po ligama petice. Ja se i dalje nadam da ostaje, be z njega nam opet slijedi treskavica.

Što se.tice ždrijeba, mislim da je odličan, idemo u civilizaciju, igramo protiv prošlogodišnjeg drugoligaša. Top

Why?
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.407
18. lipnja 2026. u 08:58

ian wright je napisao/la:

za golmana je bitno da BRANI ŠANSE, a Livaković je jedan od najboljih u tom segmentu. Dokazan na najvišem nivou

Vidi cijeli citat

Načelno da, ali danas se gleda svaki detalj

Livi je golman na crti, i to jedan od najboljih po meni, ali nema izlaske ili je nesiguran u njima

A to baš i nije na cijeni

Neka njega u Dinamu što duže 💙

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Celtics2607
Celtics2607
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2015.
Poruka: 298
18. lipnja 2026. u 09:14

Ja sam odmah rekao da je Livi iskoristio Dinamo jer mu je Dalić uvjetovao da mora ići negdje gdje  će braniti ako želi na svjetsko. 

A nije mu bilo većeg zicera od Dinama. Značio nam je puno, al nemojmo se zavaravati da je došao tu i odrekao se novca iz ljubavi prema klubu.

xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.531
18. lipnja 2026. u 09:45

NitkoB je napisao/la:

Devastirali smo sve do jednog grada na zadnjih desetak europskih gostovanja pa ćemo i ovaj.

Kakve sve glupe komentare neću pročitat. Jel brineš i da Englezi nisu "rasturili" Dallas?

Vidi cijeli citat


kolega ne hoda na utakmice, već čita samo sa portala pa misli da ju u pravu. 

vjeko1701
vjeko1701
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 10.873
18. lipnja 2026. u 09:47

ian wright je napisao/la:

nemoguće je da takav golman ima samo Fener u inozemnoj karijeri. Postoji 100 klubova u prvih 200 na kontinentu, a kojima bi dobro došao 

Vidi cijeli citat


Postoji, al nismo mi baš na dnu tih 100.

Koštat će sigurno više od 3M, al ak smo spremni platiti i ak je istina da smo mu prioritet broj 1, ne vidim kaj ovo prvestvo može promjeniti.

Bilo tko ozbiljan zna sve kaj treba znati, već je bio heroj 2022. i po mnogima najbolji golman prvenstva (i 4 godine mlađi). Nije neki no-name klinac koji prvi put nastupa van HNL-a pa će ga ovo lansirati ili će ga svi shvaćati ozbiljnije.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.531
18. lipnja 2026. u 09:53

Slažem se. Isto tako kaj sto je Belji minus ( za veći transfer) loši nastupi iz Augsburga( nije se dokazao u jakoj lizi), tako su i Liviju minus Turske i posebno Španjolske epizode. 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.462
18. lipnja 2026. u 09:59

Poslana ponuda od 3 milje za Livakovica, ceka se odgovor.

Vjerovatno ce se morat ponudit i koji milion vise, mogla bi opet presuditi zelja Livija da se za stalno vrati u Dinamo.

Ocito da Boban nece skrtariti sto se njega tice.

123
...
484950
...
636465
  • Najnovije
  • Najčitanije