GNK Dinamo 2026./2027.

123
...
535455
...
606162
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.950
20. lipnja 2026. u 11:23

penetrisac je napisao/la:

https://www.nacional.hr/doznajemo-zvonimir-boban-dogovorio-veliko-pojacanje-sve-je-rijeseno/

Peretz zakaparen , potpis u ponedjeljak

Vidi cijeli citat


znači da je supruga pala na štrukle, mlince i prežganu juhu

 

 

jako sam znatiželjan što će biti od toga. Pojačanje u kategoriji Kinder Surprise

31 godina, kapetan, cijelu karijeru u jednom klubu - može ispast svakako: od toga da je lider na terenu i profesionalac do toga da je navikao da bude šef u momčadi, neke privilegije, bog i batina, prvi izbor za sve, nenavikao na europski nogomet. S 31 godinom ga nećeš više promijenit

 

inače mislim da se u izraelskoj ligi može naći dragulja za klub Dinamove razine 

[uredio ian wright - 20. lipnja 2026. u 11:29]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.950
20. lipnja 2026. u 11:26

ima portugalske papire, što znači da se ne ubraja u strance

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
20. lipnja 2026. u 11:27

A jbg, moramo probati s Oršicem, Radeljom i Perecom, jer ocito se cekic za razbiti kasicu prasicu ovaj rok otvara samo za Livija i Danija (ili neko drugo krilo).

 

Imamo plan, mogu nam ga sjebat (ja mislim da i oce) samo Turci, pa se nadam da imamo i plan B za golmana.

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
20. lipnja 2026. u 11:34

Sutnja oko izlaznih transfera, fokus je na igracima koji igraju Sp sto i nije losa stvar za nas.

zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.043
20. lipnja 2026. u 12:18

CROphantom93 je napisao/la:

A jbg, moramo probati s Oršicem, Radeljom i Perecom, jer ocito se cekic za razbiti kasicu prasicu ovaj rok otvara samo za Livija i Danija (ili neko drugo krilo).

 

Imamo plan, mogu nam ga sjebat (ja mislim da i oce) samo Turci, pa se nadam da imamo i plan B za golmana.

Vidi cijeli citat


Dani... Olmo? Druge Danie ne priznam

Nekoc se pricalo o Zidaneu kao golmanu, mislim da mu pada cijena strmoglavo na ovom prvenstvu pa idealno vrijeme za reagirati :)

[uredio zovche - 20. lipnja 2026. u 12:19]
Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.501
20. lipnja 2026. u 13:33

ian wright je napisao/la:

penetrisac je napisao/la:

https://www.nacional.hr/doznajemo-zvonimir-boban-dogovorio-veliko-pojacanje-sve-je-rijeseno/

Peretz zakaparen , potpis u ponedjeljak

Vidi cijeli citat


znači da je supruga pala na štrukle, mlince i prežganu juhu

 

 

jako sam znatiželjan što će biti od toga. Pojačanje u kategoriji Kinder Surprise

31 godina, kapetan, cijelu karijeru u jednom klubu - može ispast svakako: od toga da je lider na terenu i profesionalac do toga da je navikao da bude šef u momčadi, neke privilegije, bog i batina, prvi izbor za sve, nenavikao na europski nogomet. S 31 godinom ga nećeš više promijenit

 

inače mislim da se u izraelskoj ligi može naći dragulja za klub Dinamove razine 

Vidi cijeli citat


Ak Perec dođe, a nitko ne ode ( osim Livija) puna šaka brade 😁

A za golmana....bumo se morali potruditi

antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.433
20. lipnja 2026. u 17:38

Lukkk je napisao/la:

Sutnja oko izlaznih transfera, fokus je na igracima koji igraju Sp sto i nije losa stvar za nas.

Vidi cijeli citat

Ima ih koji ne šute! 😀

Olivari kaže da se Stojkovića neće pustiti dok ne dođe ponuda od 15M!

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
21. lipnja 2026. u 01:57

Ako se ostvari sto se najavljuje, mogli bi imati ovako nesto:

Misic (Bennacer) - Stojkovic (Sunta) - Zajc (Peretz).

Vezna linija za Ligu Prvaka.

Vatrogasac
Vatrogasac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.09.2020.
Poruka: 1.501
21. lipnja 2026. u 01:59

Lukkk je napisao/la:

Ako se ostvari sto se najavljuje, mogli bi imati ovako nesto:

Misic (Bennacer) - Stojkovic (Sunta) - Zajc (Peretz).

Vezna linija za Ligu Prvaka.

Vidi cijeli citat


Ne izgleda loše. Naprotiv 👏

Makar...volio bi vidjet i Kačavendu u svemu tome

[uredio Vatrogasac - 21. lipnja 2026. u 02:00]
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.447
21. lipnja 2026. u 02:04

Vatrogasac je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

Ako se ostvari sto se najavljuje, mogli bi imati ovako nesto:

Misic (Bennacer) - Stojkovic (Sunta) - Zajc (Peretz).

Vezna linija za Ligu Prvaka.

Vidi cijeli citat


Ne izgleda loše. Naprotiv 👏

Makar...volio bi vidjet i Kačavendu u svemu tome

Vidi cijeli citat

Moze i Kacavedna, a nek Sunta skuplja minute u Dinamo Il.

Nadam se da ce odradit pripreme zdrav i nametnut se, ovo mu je zadnji vlak.

123
...
535455
...
606162
  • Najnovije
  • Najčitanije