GNK Dinamo Zagreb 2011/12

smOtto
smOtto
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.06.2004.
Poruka: 10.718
24. ožujka 2012. u 19:22
Tomeščak i Ibanez 
"kažem ja"
santana
santana
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2004.
Poruka: 2.333
24. ožujka 2012. u 19:22
Captain Jack je napisao/la:
I nakon svega je neodgojeni smrad iz Brazila nagrađen kapetanskom trakom

Pa koje je ovo smeće od kluba postalo,odvratno.. Zgadili su mi Dinamo do te mjere da nam želim bankrot da se sva stoka iz kluba makne
Vidi cijeli citat


Jebi ga, imovina kluba.
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
24. ožujka 2012. u 19:25
smOtto je napisao/la:
Tomeščak i Ibanez 
Vidi cijeli citat


asevi s tribine
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
bog_osobno
bog_osobno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2009.
Poruka: 3.923
24. ožujka 2012. u 19:29
I onda neki pljuju Ibaneza i htjeli bi ga se rjesit. Ibanez je avion za HNL. Boljeg necemo naci
Jer nije sretan k'o puno ima,
sretan je onaj tko malo treba,
ne da se sreća zlatom kupiti,
sva blaga svijeta ništa ne vrijede,
jadan je onaj kog' vrag zavede,
pa cijeli život samo dukate na hrpu sprema,
đaba mu svega,
kad u duši mira nema
smOtto
smOtto
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.06.2004.
Poruka: 10.718
24. ožujka 2012. u 19:31
i Meša za 3:0

ibanez je i asistirao Tomečaku
"kažem ja"
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
24. ožujka 2012. u 19:37
Užasno dosadna utakmca trebalo je bit najmanje 6:0, Bećo 2 ili 3 zicera promašio. Bećo se mogao zacementirat na vrhu ljestvice strijelaca
Juventus, storia di un grande amore
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
24. ožujka 2012. u 19:40
štiri
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
24. ožujka 2012. u 19:57
bog_osobno je napisao/la:
I onda neki pljuju Ibaneza i htjeli bi ga se rjesit. Ibanez je avion za HNL. Boljeg necemo naci
Vidi cijeli citat


ma lucho je ove sezone puno puno napredovao... ja sam ga puno pljuvao prošlih sezona (s pravom), ali mora se priznati da igra na razini više..

luchu ulazi sve živo što pukne prema golu izvan 16 metara .. naravno i ovo je bio golmanov gol

drugi gol lucho ubacuje i tomečak u padu glavom zabija (nisam siguran je li i obrambeni dirao loptu)

treći gol kovačić se rješava obrambenog, navuče dvojicu na sebe i da mehi u prostor, a on to iskorištava - već 3 njegov gol od početka polusezone (istra, osijek, varaždin)....

četvrti gol meho (?? ja mislim) dodaje krletu u prostor, a krle zaobilazi golmana i šalje u praznu mrežu...

prvo poluvrijeme nisam gledao, ali po snimci, bile su 3 izgledne prilike..

sve u svemu - očekivana pobjeda i protiv ovakvog varteksa sve ispod 3 razlike bi bilo loše...
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.04.2009.
Poruka: 11.550
24. ožujka 2012. u 19:59
Za ovakve niželigaške utakmice je glupo pisati bilokakve velike osvrte, osim da mi je nevjerovatno kako je prvo poluvrijeme završilo 0-0. Krstanović opasno pritišće Beqiraja u prvih 11, a koliko god nam se pljuvali napadači, nema kola da ne zabe gol ili dva(ne znam šta vi točno očekujete više od njih....Europa je druga priča). S time da si je za to sam Bećo kriv onakvom nonšalancijom.

Ostalo je glupo komentirati, jedino je Kovačić odskakao. Odigrao je drugo poluvrijeme kao Modrić iz najboljih dana, bez pretjerivanja. Ali opet, ovo je Varteks i mislim da to ima 99% veze s time protiv koga je igrao, a ne do njegove igre.
I Alispahić dobar kad je ušao.

EDIT: da, moram i Pokrivača spomenuti. Bio mi je dobar već sa Slavenom, pa samo da kažem kako se nadam da je onako loša prva polusezona bila do činjenice da je bio nikakav na pripremama, odnosno ne znam dal ih je i imao.
[uredio LuxAngelus - 24. ožujka 2012. u 20:02]
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
24. ožujka 2012. u 20:05
El_Croat0 je napisao/la:
http://gol.dnevnik.hr/clanak/hnl/mamic-ekskluzivno-za-novu-tv-nakon-eura-odlaze-i-bilic-i-markovic.html

Evo još jednog plaćenog intervjua Kim Jong-Il'a u kojem mi je odma zapela u uši prva rečenica..

"Puna dva desetljeća traje pljuvanje moje osobe na tribinama"...

... pa da se mene pljuje, psuje, vriđa dva desetljeća od tolike mase ljudi, bi se ja vjerojatno prvo zapita, da li sam ja čist u glavi?! Zašto me mrzi tolika masa ljudi?!

Kada vidin, kako se diljen svita poštuje i slavi predsjednike, menadžere klubova i tako dalje.. Da je jedan Uli Hoeneß omiljena ličnost Bavaraca, da se u Mainzu obožava Heidela i predsjednika Strutza.. znači, nešta taj Mamić radi u osnovi drukčije od njih sviju, da nema isti tretman među svojin ljudima, koji ove ličnosti dobivaju u svojim gradovima?!

Očito je jednostavno, da se ovaj čovik svjesno zajebava na račun svih nas.. samo se eto pitan.. do kad će više moći to tako radit?!
Vidi cijeli citat



kakav kralj
sve zna unaprijed ko gdje ide
a sta ak uzmemo EP?
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije