El_Croat0 je napisao/la:
http://gol.dnevnik.hr/clanak/hnl/mamic-ekskluzivno-za-novu-tv-nakon-eura-odlaze-i-bilic-i-markovic.html
Evo još jednog plaćenog intervjua Kim Jong-Il'a u kojem mi je odma zapela u uši prva rečenica..
"Puna dva desetljeća traje pljuvanje moje osobe na tribinama"...
... pa da se mene pljuje, psuje, vriđa dva desetljeća od tolike mase ljudi, bi se ja vjerojatno prvo zapita, da li sam
ja čist u glavi?! Zašto me mrzi tolika masa ljudi?!
Kada vidin, kako se diljen svita poštuje i slavi predsjednike, menadžere klubova i tako dalje.. Da je jedan Uli Hoeneß omiljena ličnost Bavaraca, da se u Mainzu obožava Heidela i predsjednika Strutza.. znači, nešta taj Mamić radi u osnovi drukčije od njih sviju, da nema isti tretman među svojin ljudima, koji ove ličnosti dobivaju u svojim gradovima?!
Očito je jednostavno, da se ovaj čovik svjesno zajebava na račun svih nas.. samo se eto pitan.. do kad će više moći to tako radit?!