oskotok je napisao/la:
uz te šta si nabroja, tu su još i Blažević, Tomić, Krešić. svi su oni trenutno ispred Kelave
Vidi cijeli citat
Fascinantno je da ste vi ti koji najviše pljujete antitalentiranog kretena Subašića, i jedva čekate da se riješita tog kiksera, al kada je riječ o njegoovm pozivu u reprezentaciju, u to se ne smije dirat, jer u suprotnom kreću napadi, hns govna, dinamova filijala, mamićev izlog itd...
Drugim riječima, ako se vas pita, za njega nema mjesta u hajduku, ali ima u reprezentaciji. Toliko o tome.
Svaka čast Kelavi, dečko je stvarno na mjestu, bez nekakvih tužakanja preko novina, plakanja itd, iako bi možda trebo. No dečko šuti, radi i daje najbolje od sebe, možemo samo zamislit kako je to čovjeku kada zna da je najbolji, i drugi znaju da je najbolji, al onaj koji bi trebo, to mu ne priznaje.