Vidi cijeli citat
Ibanez prema ovome dosta opasan prema naprijed, 2-3 super ubačaja sa strane. Ali kod obadva gola je on krivac. Kod prvog loše postavljena ofsajd zamka, kod drugog ne treba objašnjavati. Više zamjeram prvi jer je takva greška rezultat taktičkih nedostataka, a drugi je zajebancija, odnosno vrsta nje koja se realno u Europi nije dogodila još od Šahtara, i ne vjerujem da bi takav gol primili u ozbiljnoj utakmici.
Prema snimci podjednak broj promašaja s obje strane, ali dinamovi igrači su bili izrazito neprecizni(kad kažem izrazito , mislim na to da kao kod recimo jednog Ibanezovog centaršuta, udarac glavom ne završi ni blizu mreže).
Dinamov gol sam si sasvim drugačije zamislio, ali Kovačiću svaka čast na udarcu lijevom. Zapravo mi je već sad nevjrovatno da ima bolji udarac od Modrića s obje noge.