AJSIX je napisao/la:
Dinamo neblista bas na pripremama..... neznam zasto , ali imam osecaj da ce jurcic uprospastiti ovu ekipu...... zalosno je sto je mamic glup ko k.... pa neviti da jurcic samo prodaje floskule....
Bas steta sto je Vaha morao otici....
Vidi cijeli citat
Možda mu je s razlogom dobar...

Nevjerojatno zaista ove sezone, kostur ekipe (zasad) ostao, pojačane linije, osvježena momčad, licka se stadion (što je dovoljan znak da se ozbiljno razmišlja i o CL napokon), i onda... opet Kljuno.
Ili smo mi ludi pa ne vidimo / ne razumijemo genijalnost mladog trenera, ili se tu krije neka (tajna) veza koja štima na relaciji uprava-trener.
Šteta, jer ako je to razlog, čemu sav trud oko "popratnih" sadržaja, kada se postavi jedna slaba karika.
