broj jedan je napisao/la:
abidal anebi je napisao/la:
ja samo znam da mi je grlo suho i da ga tijekom popodneva i večeri želim kvalitetno splahnut što bi se reklo,te poslije tekme opet uz odgovarajuće osvježenje prozborit "uuuu,majku mu,jesmo ih razguzili" i otić pripit leć
Vidi cijeli citat
...i legneš u onoj "miloj fazi" kad sve shvatiš i sve razumiješ ...shvatiš kako bi trebao funkcionirati ne samo Dinamo, nego i država i cijeli svijet...
i onda žena - stoko pijana....i opet kao zbog Dinama...kad pobijede onda slavite, kad izgube žalite, a poslije egala razrađujete taktiku za 7 dana...
siguran sam da bu komentar,-opet smrdiš po alkoholu,odi u dječju sobu,sam si uzmi jastuk