LuxAngelus je napisao/la:
Pred kraj utakmice se igralo 4-2-3-1 s Slyvestrom i Rukavinom na boku. Kovačić iza s Calellom, Šitum polušpica.
Taj kraj je možda gore i od igre na proljeće. Ne dao Bog više takve igre.
Vidi cijeli citat
glupost..odma se prešlo u 4-2-3-1 čim je sylvestre ušao..
što se maloga tiče..prvih 15min dobar..onda se malo izgubio..al je u toj veznoj liniji jedini koji je pokušavao nešto prema naprijed..pa makar tu i tamo izgubio loptu..ne možete svaku tekmu od malog očekivati čudesa..pogotovo kad su mu suigrači pokrivač van forme, callelo gosp.defanziva i šitum koji se nezna kretati na toj poziciji..
i da..šitum se mora odviknuti tog padanja..ko onaj krkan krstanović..pada svaki put kao pokošen i odma pogled u suca..katastrofa..