GNK Dinamo Zagreb 2011/12

chercc
chercc
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.03.2005.
Poruka: 20.132
24. ožujka 2012. u 10:07
CUCAK je napisao/la:
chercc je napisao/la:
CUCAK je napisao/la:
oKRamxII je napisao/la:
Meni nije jasno zašto je Šimić na tom popisu.
Vidi cijeli citat

jel ga nisu nedavno blatili barisic i ekipa ?
Vidi cijeli citat

jebo vas sve skupa šimić. mislim je sramota, kako se ponašaju u klubu do nekih velikih igrača ali još jednom, jebo vas šimić. svaka njemu čast za to kaj radi za nogometaše, ali čovjek se vratio u dinamo kad više nigdje nije mogao igrat(pa se na kraju pokazalo da ni u dinamu nemre) i sad bi on meni trebao biti oličenje pravog dinamovca
Vidi cijeli citat

decko je vidio da ne moze i sam se povukao... bitno da je tebi mamic olicenje dinamovca 
Vidi cijeli citat

da je došel dvije godine prije, kad je mogao pomoč klubu, onda bi možda i nešto odigrao za svoj klub. uopče ne kužim gdje ste našli mamića u cijeloj priči sada. činjenica je, da se nije vratio čovjek, kad je igrački još mogel nešto dat klubu
http://ilovecocktails.si/
SAS1987
SAS1987
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.12.2010.
Poruka: 1.580
24. ožujka 2012. u 10:08
@Pynko

Šimić - 1 (vratio se u dinamo kad več nije mogao igrati, sad napada upravu)
Boban - 1 (nije se vratio, uzeo 50% transfera, čak i radio nerede na utakmicama... 13.5.1990)
Koch - 1 (monstrum)
Eduardo - 1 (pokvarjeni lažov)
Bišćan - 1
Zoran Mamić - 10 (vratio se u naponu snage sa samo 37 godina, pravi dinamov vojnik!, doveo pojačanja kao što su Dodo, Brezovec, Pandža, vratio Pokrivača...)


[uredio SAS1987 - 24. ožujka 2012. u 10:08]
There are only two forces in the world, the sword and the spirit. In the long run the sword will always be conquered by the spirit. - Napoleon Bonaparte

#Za dinamo spremni

#Hoćemo izbore
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
24. ožujka 2012. u 12:14
chercc je napisao/la:
CUCAK je napisao/la:
oKRamxII je napisao/la:
Meni nije jasno zašto je Šimić na tom popisu.
Vidi cijeli citat

jel ga nisu nedavno blatili barisic i ekipa ?
Vidi cijeli citat

jebo vas sve skupa šimić. mislim je sramota, kako se ponašaju u klubu do nekih velikih igrača ali još jednom, jebo vas šimić. svaka njemu čast za to kaj radi za nogometaše, ali čovjek se vratio u dinamo kad više nigdje nije mogao igrat(pa se na kraju pokazalo da ni u dinamu nemre) i sad bi on meni trebao biti oličenje pravog dinamovca
Vidi cijeli citat


Šimić je došao igrati skoro za džabe i sam se povukao kada je vidio da ne može igrati - to se zove ljudska veličina...
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
24. ožujka 2012. u 12:57
nego danas protiv zadnje ekipe prvenstva.. sve ispod 2-3 razlike je neprihvatljivo, ali sjećam se prije par godina da smo lovili rekord od 20 i nešto uzastopnih pobjeda u ligi i onda spušili u varaždinu (isto su bili na dnu ljestvice)
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
mrgud1
mrgud1
Moderator
Pristupio: 13.06.2008.
Poruka: 7.214
24. ožujka 2012. u 12:59
danas "slucajno" izgubimo od varteksa, mamic pedalira cacica i slavodobitno kao veliki spasitelj vraca biscana
axegrinder
axegrinder
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.01.2009.
Poruka: 2.173
24. ožujka 2012. u 13:10
mrgud1 je napisao/la:
danas "slucajno" izgubimo od varteksa, mamic pedalira cacica i slavodobitno kao veliki spasitelj vraca biscana
Vidi cijeli citat


haah. vrati bišćana na klupu kao trenera. pa ne bi me ni čudilo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.725
24. ožujka 2012. u 14:21
Hoće bit danas streama negdje ?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
24. ožujka 2012. u 14:24
Ima streamova i za nas i za vas na tribina.hr.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
24. ožujka 2012. u 14:30

a valjaju li šta ti streamovi? zapinju li, čuje li se zvuk?

ja ne znam oću li ić sutra pa sam za svaki slučaj rezervirao stream..

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
24. ožujka 2012. u 14:37
Na Dinamo-Hajduk kad je valjda bila najveća navala radia mi je savršeno.
  • Najnovije
  • Najčitanije