bubici je napisao/la:
Dinamo Zagreb-40 puta mjenjali trenera od 1986
Manchester United-1 trener od 1986

Vidi cijeli citat
jebat ga
poanta svega je sto svi treneri u hr. (evo krenut cu od 2 najveca nasa klub, dinama i hajduka) su pod pritiskom rezultata jos bi spomenuo da u dinamu su jos pod pritiskom i guranja nekih igraca sto u konacnici znaci da nemaju nikakve ovlasti o slaganju igrackog kadra
dok u svim drugim normalnim ligama svijeta trener je alfa i omega jednog kluba a ne mariuneta jednog precjednika i on je taj koji ce posloziti ekipu po njegovom okusu i njegovim idejama a ne jedan precjednik jer mora neki tamo xx ili xy igrac da igra
dok god bude tako stanje i takav mentalitet mi nikad necemo imati jednog trenera na duze staze
po meni je vaha bio taj koji je trebao ostati na duze staze, koji je imao viziju i celicnu ruku a to nasem doticnom vizionaru niije odgovaralo a kladim se da je kojim slucajem po preuzimanju dinama nije napravi rezultat i razliku nad hajdukom i popusio prvenstvo da bi isti taj vaha na ovaj ili onaj nacin isto dobio nogu