GNK Dinamo Zagreb 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
31. ožujka 2012. u 20:37
intergalaktičkimegacar je napisao/la:
jel prekršaj na badeljem i penal za dinamo trebo sudac sudit?
Vidi cijeli citat




zaluto si na temu... ovdje se nespominju suci i penali
intergalaktičkimegacar
intergalaktičkimegacar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2010.
Poruka: 4.445
31. ožujka 2012. u 20:41
kakva golijada!!
Klerofašist!
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
31. ožujka 2012. u 20:41
500 gledaoca
od toga 450 na sjeveru

https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
31. ožujka 2012. u 20:41
Mešo opet zabio. Ove polusezone u dosta malo minuta ima ako se ne varam 3 pogotka i 2 asistencije, neka me netko ispravi ako zna bolje.
Juventus, storia di un grande amore
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
31. ožujka 2012. u 20:46
Zar nisu neki govorili kako ce Dinamo pustiti Lokomotivu da bi im pomagli u borbu za Europu?  

 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
31. ožujka 2012. u 20:47
aaaaaaaaaaaaa cuj vuvuzela na spominjanje vizionara
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
31. ožujka 2012. u 20:50
kako ste drugom klubu u hrvatskoj uvalili šeticu, a za minimalnu pobjedu nad petim-šestim klubom hrvatske su vam bili potrebni suci?
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
31. ožujka 2012. u 20:51
Kakav sileđija je ovaj Bećiraj, sad je uspio promašit gol za 5 metara nevjerovatno. Nikakvog osjećaja za gol nema samo gleda kako zabit loptu pod gredu
Juventus, storia di un grande amore
intergalaktičkimegacar
intergalaktičkimegacar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.11.2010.
Poruka: 4.445
31. ožujka 2012. u 20:57
gleda kak će nabit loptu i kak će nekog nabit i sve na silu.
a prvi strijelac lige,danas mogo daleko pobjeć vukušiću a i krstanović mu odlično primirio.

Klerofašist!
bog_osobno
bog_osobno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2009.
Poruka: 3.923
31. ožujka 2012. u 20:57
Aubameyang je napisao/la:
kako ste drugom klubu u hrvatskoj uvalili šeticu, a za minimalnu pobjedu nad petim-šestim klubom hrvatske su vam bili potrebni suci?
Vidi cijeli citat


protiv takve sprdacine od klubova nemaju motivacije
Jer nije sretan k'o puno ima,
sretan je onaj tko malo treba,
ne da se sreća zlatom kupiti,
sva blaga svijeta ništa ne vrijede,
jadan je onaj kog' vrag zavede,
pa cijeli život samo dukate na hrpu sprema,
đaba mu svega,
kad u duši mira nema
  • Najnovije
  • Najčitanije