GNK Dinamo Zagreb 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.02.2012.
Poruka: 198
31. ožujka 2012. u 22:52
oskotok je napisao/la:
bez uvrede, ali ovo kod vas je komedija..još je to i blaga riječ
Vidi cijeli citat

Ne komedija,nego tragedija!
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.596
31. ožujka 2012. u 22:52
oskotok je napisao/la:
bez uvrede, ali ovo kod vas je komedija..još je to i blaga riječ
Vidi cijeli citat

jako blaga riječ..

pa zaposlenici kupuju ove vuvuzele ili šta je to već da se BBB ne čuju
to sa mo u dinamu ima.jebem li im što ližu mamiću šupak..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.01.2011.
Poruka: 608
31. ožujka 2012. u 22:54
Navi3 je napisao/la:

pa zaposlenici kupuju ove vuvuzele ili šta je to već da se BBB ne čuju
to sa mo u dinamu ima.jebem li im što ližu mamiću šupak..
Vidi cijeli citat


Bit će prije da je ovako "genijalna" ideja došla s vrha...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2010.
Poruka: 714
31. ožujka 2012. u 22:54
Opet ste zatrovali temu.

Ovdje se piše o nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.02.2012.
Poruka: 198
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.368
31. ožujka 2012. u 22:56
a sigurno su i trube preko kluba naručili...

ma tužno mi je viditi na šta smo spali - u milijunskom gradu dinama dođe gledati 1000 ljudi...
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2011.
Poruka: 158
31. ožujka 2012. u 22:59
Gasi klub. Ovo zaista više nema smisla. ZAISTA?! Sanda Mamić?!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.02.2012.
Poruka: 198
31. ožujka 2012. u 23:00
Inače odlična utakmica ali malo su opet napadači razočarali ako je ruki dao gol nakon mnogo,mnogo minuta.
Lijepa igra i dobre akcije. Evidentno bolje igramo pod Čačićevom palicom.

Lokosi u idućih par kola imaju težak raspored ali i obavezu da se pokažu i dokažu protiv jakih protivnika tj. konkurenata za vrh.
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
31. ožujka 2012. u 23:03
Maminjo ubacio u drugu,,kad vi mene razjebete ja dodam gas i..sjetim se Vuvuizela
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.10.2010.
Poruka: 328
31. ožujka 2012. u 23:07
larsson je napisao/la:

Danas vjerojatno prva utakmica koju cu propustit svojevoljno nakon dugog niza godina.  

Ne vidim smisla vise u dolazenju na utakmicu i gledanje kluba kojem je ostalo samo ime i grb, bodrenju igraca koji nakon utakmice ne znaju ni pozdravit i davanju novca upravi koja isti trpa u vlastite dzepove. A kao slag na tortu igramo protiv svoje B momcadi u istoj ligi, potpuno legalno i legitimno. Zbljuv.

Vidi cijeli citat

Na kraju se uspostavi da igranje A protiv B momcadi nije ni š od šlaga za vuvuzele. 

Svima u klubu koji podrzavaju velikog vođu zelim dugu starost i tesku bolest. Molim bez moraliziranja i inih pizdarija, zasluzili su.

  • Najnovije
  • Najčitanije