GNK Dinamo Zagreb 2011/12

markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.368
01. travnja 2012. u 16:52
Ma sve mi to znamo, ali ne znam šta im to treba na web stranici...
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2011.
Poruka: 1.226
01. travnja 2012. u 16:53
LuxAngelus je napisao/la:
larsson je napisao/la:

Mumlek je kriminalac koji je osuden zbog nastojanja da kolegama da kruh u ruke. Ergo, elementarne stvari za prezivljavanje.

Vidi cijeli citat




A kaj ti misliš da mu ja zamjeram samo to namještanje ? Toliko bedast ipak nisam.
Vidi cijeli citat




Pa mislim da su granice tvoje bedastoće dosta rastezljive.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2010.
Poruka: 360
01. travnja 2012. u 17:08
markoli je napisao/la:
Ma sve mi to znamo, ali ne znam šta im to treba na web stranici...
Vidi cijeli citat

To sami sebe uvjeravaju da dobro rade. 

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
01. travnja 2012. u 17:09

Od kad se Mamić prije pod nekim ruskim posrednicima?

http://www.transfermarkt.de/de/asa-international/details/berater_2107.html

ASA International


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
santana
santana
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2004.
Poruka: 2.333
01. travnja 2012. u 17:10
markoli je napisao/la:
Ma sve mi to znamo, ali ne znam šta im to treba na web stranici...
Vidi cijeli citat


A, kao, "onda možemo raditi kaj god nam se prohtije".

Jer, naravno, svi smo strašno zabrinuti oko toga koji je klub trenutno najbolji baš na prostoru bivše jugoslavije.

I znamo sve pesme zvezde i partizana.

Nek napišu ispod kolko je koji od tih klubova dobio od Grada i javnih poduzeća za vrijeme stjecanja tih koeficijenata.

Pa bu išlo:
420 milijuna kuna
20 milijuna kuna
20 milijuna kuna
20 milijuna kuna


santana
santana
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2004.
Poruka: 2.333
01. travnja 2012. u 17:17
riki_mo je napisao/la:

Od kad se Mamić prije pod nekim ruskim posrednicima?

http://www.transfermarkt.de/de/asa-international/details/berater_2107.html

A International


Vidi cijeli citat


Dugo već.
S time da je sad sve prebačeno na Vuksana, sa sajta je nestal i Mario, ali bome i rusi.

S time da je domena uredno zakupljena u hrvatskoj.

Ma, joj, kakvi rusi. Burekđinica "kod Zdravka". "Moj sin radi u inozemstvu".
Sad im se valjda ne da više ni s tim zajebavat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.725
01. travnja 2012. u 18:21
Inače ex Dinamovac Emiljano Vila pruža odlične igre u PAS Giannini . Standardan je,odlično igra a evo sad je u Soluna zavukao i gol za vodstvo svoje ekipe protiv favoriziranoga Paok-a. Inače ako se nevaram to mu je četvrti ove sezone u prvenstvu. U reprezentaciji je isto konstantan.

Mislim da smo i njega olako otpisali bez ikakve pružene šanse...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.12.2010.
Poruka: 1.694
01. travnja 2012. u 18:27
markoli je napisao/la:
Ma sve mi to znamo, ali ne znam šta im to treba na web stranici...
Vidi cijeli citat


Ali kakva jebena bivša jugoslavija?! Jesu oni normalni?


Zaboravili su napisati i koja su momčad u povijesti lige prvaka. Al to valjda nije dovoljno regionalno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.01.2010.
Poruka: 5.257
01. travnja 2012. u 18:33
Kakva seljačina ovaj Sammir, taj samo u ovakvom klubu može biti kapetan.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.01.2011.
Poruka: 608
01. travnja 2012. u 19:20
"Kada to kaže jedan pošten, čestit i drag čovjek kao što je Zdravko Mamić, moram se dobro zamisliti nad svim onim što radim, nad svim onim što živim. Ipak je to osoba koja toliko toga daje hvatskom nogometu i voljenom Dinamu, a ništa zauzvrat ne uzima, kao što je i sam potvrdio. Takvu moralnu vertikalu moram ozbiljno shvatiti i jedino što mogu jest obećati da ću pokušati biti bolji. I pošteniji. Njegovo mučeništvo i njegova žrtva bit će mi putokaz."  

Kraći intervju s Bobanom:
http://www.jutarnji.hr/boban--kada-me--pljuje--jedan-posten-i-drag-covjek-kao-sto-je-mamic--moram-se-dobro-zamisliti-nad-svim-onim-sto-radim/1018738/

  • Najnovije
  • Najčitanije