Iron Maiden je napisao/la:
gledam baš ovo na otvorenom radiju, kakva ljiga je to od čovjeka...
kaže, oni su bili i protiv canjuge, tuđmana, šoića... pa sada i protiv mene.
a šoića preko ograde je tjerao ko, papa štrumpf? a i po pitanju canjuge i tuđmana isto...
kao ovi mufljuzi šta pišu da boysima nikada nitko nije valjao. ne bi da je klub vodio franz beckenbauer zadnjih 20ak godina, a ne canjuge, šoići i mamići. pa bila bi civilizacijska sramota da nitko nije bio protiv takvih nakaza na čelu kluba.
valjda se trebalo pomirit promjenom imena ili sa ovim silovanjem pod mamićevom erom, da bi onda bili kuš. odvratno kakvi kmetovi imaju pristup internetu.
Vidi cijeli citat
Svi će takvi biti prebrisani kada se provedu demokratski mehanizmi u Dinamu. Dinamo će imati svojih xy članova, koji većinskim glasanjem donose odluke, a ovi internet borci i slični neka sufliraju mami i tati doma za nabavku bolje konfiguracije da mogu drkati preko kompa.
Isto ovo skrivanje iza nekih "pravih navijača", "tihe većine".. Blažičko, Olivari, HHO koji se predstavljaju kao da govore u ime nekakve većine ili naroda svi će ostati ušutkani jer Dinamo će imati svoju većinu koja donosi odluke. A oni koji nisu članovi Dinama, ne trebaju se smatrati ni navijačima i nek pišaju u vjetar..