GNK Dinamo Zagreb 2013/14

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.11.2012.
Poruka: 187
20. ožujka 2014. u 15:48
vermithrax007 je napisao/la:
Lynx17 je napisao/la:
Mozda fali "iz" prije PM? 

Vidi cijeli citat


Bar bi ti mora znat kako se koriste PM i AM

3:27 PM = 15:27.....  15:27 PM
Vidi cijeli citat


Sumnjam da je mislio na post meridiem kada je napisao: "fali iz prije PM"  
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
20. ožujka 2014. u 15:49
vermithrax007 je napisao/la:
Lynx17 je napisao/la:
Mozda fali "iz" prije PM? 

Vidi cijeli citat


Bar bi ti mora znat kako se koriste PM i AM

3:27 PM = 15:27.....  15:27 PM
Vidi cijeli citat



Morat ces ukjluciti mozak da bi shvatio na cemo je omiljeni Lynx aludirao.  Procitaj jos jednom.  


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.03.2011.
Poruka: 5.155
20. ožujka 2014. u 15:50
ubij_se je napisao/la:
kagawa je napisao/la:
smotanihaker je napisao/la:

DINAMO NAKON MAMIĆA Igor Bišćan predsjednik, Šokota zamjenik, Prosinečki trener

Kako je Biscan licemjeran dovoljno je samo ovu sliku pogledati,da mu narkoman da 100 tisuca eura da bude trener sada istog trena bi pristao
Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat








a da?
a de mi reci tko se odrekao 180 000 eura dok je bio ozlijeđen, tko bi jos to uradio?

Al upamti frajeru da ti pare ne mogu kupit raju iskrenu

 

Vidi cijeli citat


ma sigurno se dobrovoljno odrekao tih 180 tisuca eura...kako da ne ,da igra iz neke ljubavi za Dinamo nikad nebi uzeo 700 tisuca eura iako je znao da je poluozlijeden
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
20. ožujka 2014. u 15:53
kagawa je napisao/la:

ma sigurno se dobrovoljno odrekao tih 180 tisuca eura...kako da ne ,da igra iz neke ljubavi za Dinamo nikad nebi uzeo 700 tisuca eura iako je znao da je poluozlijeden
Vidi cijeli citat

Slažem se, poznato je da je sva ljubav prema Dinamu ipak u srcu samo našeg dragog Zdravka.
Hala Madrid!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 15:53
Discovery je napisao/la:


Ali daleko smo mi još od takvog sistema. Prije toga moraju doći drastične promjene u statutu, raspustiti jedine pravne članove (skupštinu) i nekako uvrstiti sve one "supportetre" u članove. To neće biti lako. Također, raspušta se i nadzorni odbor. Sve to treba izglasati trenutna skupština, donijeti smjernice/kriterije za (moguće) sljedeće izbore.


Vidi cijeli citat


Već sam te zamolio da navedeš izvor po kojem ovako rezoniraš, a da nisu Vrbini "Memoari jedne vagine". Zakon, članak Statuta, nešto?

Promašio si priču, nalaz inspekcije jasno nalaže "JEDNAKO pravo SVIM  članovima kluba", ne znam zašto bi od skupštine koja je proglašena nelegalnom mogao doći ikakav drugi kriterijum , osim onog da moraš biti punoljetan.

Poanta cijele priče i je onemogućiti IO-u da manipuluira izbornim procesima, a tvoj prijedlog/zaključak ide u smjeru toga da Zoran i Zdravko Mamić glasaju o tome treba li kandidat (ZM) imati VSS ili je dovoljna srednjoškolska diploma.

Čisto sumnjam da će ovoići bez da se umiješaju Grad i MZOŠ.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.08.2010.
Poruka: 5.297
20. ožujka 2014. u 15:54
Iron Maiden je napisao/la:
gledam baš ovo na otvorenom radiju, kakva ljiga je to od čovjeka...

kaže, oni su bili i protiv canjuge, tuđmana, šoića... pa sada i protiv mene. 

a šoića preko ograde je tjerao ko, papa štrumpf? a i po pitanju canjuge i tuđmana isto...

kao ovi mufljuzi šta pišu da boysima nikada nitko nije valjao. ne bi da je klub vodio franz beckenbauer zadnjih 20ak godina, a ne canjuge, šoići i mamići. pa bila bi civilizacijska sramota da nitko nije bio protiv takvih nakaza na čelu kluba. 

valjda se trebalo pomirit promjenom imena ili sa ovim silovanjem pod mamićevom erom, da bi onda bili kuš. odvratno kakvi kmetovi imaju pristup internetu.
Vidi cijeli citat

Svi će takvi biti prebrisani kada se provedu demokratski mehanizmi u Dinamu. Dinamo će imati svojih xy članova, koji većinskim glasanjem donose odluke, a ovi internet borci i slični neka sufliraju mami i tati doma za nabavku bolje konfiguracije da mogu drkati preko kompa. 

Isto ovo skrivanje iza nekih "pravih navijača", "tihe većine".. Blažičko, Olivari, HHO koji se predstavljaju kao da govore u ime nekakve većine ili naroda svi će ostati ušutkani jer Dinamo će imati svoju većinu koja donosi odluke. A oni koji nisu članovi Dinama, ne trebaju se smatrati ni navijačima i nek pišaju u vjetar..
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
20. ožujka 2014. u 15:56
http://oi59.tinypic.com/2ajp8gg.jpg




Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
20. ožujka 2014. u 15:58
Vidim da je Mamiću sve češće na jeziku riječ privatizacija.
Izgleda da Hanžeković i ekipa časnih ljudi marljivo rade na nekoj novoj smicalici kako bi se opet izigrao zakon i nastavilo se s ovom farsom u nekom drugom pravnom obliku.
Hala Madrid!
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
20. ožujka 2014. u 15:59
Discovery je napisao/la:
modri25 je napisao/la:
demokratski izbori....jedan clan, jedan glas...u prijevodu..
zbogom, naslovima prvaka...zbogom sramocenju u europi (posto u nju necemo ni uc)...
Vidi cijeli citat


Ne trkeljaj. Tko će nas dostići? Rijeka? Hajduk? To su klubovi 5 levela ispod Dinama. Da, u jednoj utakmici mogu pobijediti, dugoročno, impossible. Drugo, neće svako tko se sjeti imati pravo glasa. Vjerojatno će se ciljati na dugoročne "članove", minimum 3g. ili kao kraljevski klub, minimum 5g. 

Ali daleko smo mi još od takvog sistema. Prije toga moraju doći drastične promjene u statutu, raspustiti jedine pravne članove (skupštinu) i nekako uvrstiti sve one "supportetre" u članove. To neće biti lako. Također, raspušta se i nadzorni odbor. Sve to treba izglasati trenutna skupština, donijeti smjernice/kriterije za (moguće) sljedeće izbore.

Nije lako podignuti ruku da sam sebe eliminiraš.


Vidi cijeli citat



Koprcaj se koprcaj. Pravo glasova imaju članovi, svi članovi. Članarinu možeš jednom uplatit i više nikada ti imaš pravo doći i dati glas na jednoj skupštini. Ali ako si član onda si član do smrti ili dok ti financije to ne omoguće, ako si beskičmenjak učlaniš se na godinu dana i digneš ruke i kažeš ja sam svoje napravio. Takvi se neće niti učlanjivati. Ali posebno mi se sviđa ovo Rijeka i Hajduk, Hajduk vas je već prestigao što se riješio gamadi iz kluba i funkcionira na način kakav bi svaki nogometni KLUB (pokušaj čitati klub a ne privatna prčija i slobodan prostor za organiziranje orgija) trebao funkcionirati a to je da barem mali broj dionica pripadne navijačima odnosno malim dioničarima, Rijeka možda još nije ali hoće. Zapravo možeš se moliti da ti gazda ode na vječna bojišta i da Dinamo spadne u ruke poštenih i radišnih ali prije svega inteligentnih ljudi jer ukoliko ti gazda ostane Rijeka će vas prešišati u miljama, već smo ove sezone ostvarili bolji rezultat u europi je zbilja misliš da je održivo i dugoročno ovo što ti "jefe" prakticira? Vjeruj mi da kad Mamić padne kao vreća cementa sa petog kata, i kad navijači dobiju svoj Dinamo jer to je NJIHOV klub i to je oduvijek i bio da će toliko kolektivno slavlje biti među navijačima da neće biti drugog izbora nego da agregatovi puleni odsele u "Gastabajtriju" ili di god već imaju privatne ili off shore račune by family Mamić.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.07.2011.
Poruka: 6.057
20. ožujka 2014. u 16:03
Nemoguće.

Privatizacija je, ako sam dobro upućen, prislina samo ukoliko udruga posluje s gubitkom. Ako zbilja prihvate financijski nalaz koji bi išao u tom smjeru, onda USKOK mora pročešljati imovinu svih Dinamovih dužnosnika i skupštinara, kao i one njihove obitelji. Mislim , mora i ovako ali malo ćemo pričekati.

"Neprisilna" privatizacija ide samo ukoliko se tako odluči na skupštini, a vidimo9 da će s skupština mijenjati, ovako ili onako.

Dakle, kad bi išao kupiti klub, morao bi to napraviti ukradenim novcem istovremeno objašnjavajući gdje je spizdio 215 gradskih milijune i sve transfere koje je napravio. Mislim da to čak ni u RH ne bi moglo proći.
[uredio xavice - 20. ožujka 2014. u 16:04]
  • Najnovije
  • Najčitanije