EUgenije je napisao/la:
Veci drustveni dogadaj su ovdje kod mene utakmice trece zupanijske lige nego li je zagrepcanima odlazak na Dinamove utakmice.
Vidi cijeli citat
Eh, dragi EUgenije....pa znaš kako se to u godinu dvije lako raspizdi taj "veći društveni događaj"? Ko od šale....
Recimo županija počne financirat sa 2-3 milijuna kuna taj klub, istovremenom poskupi vodne i ostale komulanle usluge (koje NARAVNO u predizbornoj godini smanji), uvede popis ljudi koji smiju i koji ne smiju doći na stadion, otkaže recimo sufinanciranje županijske učeničke busne linije, a da se novac za plaće novim igačima kluba tipaaaaa....KlupaDopulosima, Andersonima i sličnima.
I eto INSTANT uspjeha! Klubi ide u više lige "bez jebemti" samo što ga više nitko ne gleda niti ga zanima.
I

Dakle, najlakše je kopirat uspjeh ili "uspjeh" koji je već netko ostvario!