riki_mo je napisao/la:
penetrisac je napisao/la:
Huso je zvijer , bori se , vuce ekipu , usto je super momak , ovi u Werderu su izgubili oci !!
Vidi cijeli citat
Werder je bio prerano, on jako nezreo prepušten sam sebi, a došle neke pare itd. Ovdje se vidi da je ozbiljno zagrizao, da je svjestan da još ima vremena da od svoje karijere napravi posao.
Još da ga je malo u Dinamu približiti golu, odnosno da ne treba da se onoliko izvlači po loptu, još bi bio bolji.
Vidi cijeli citat
Slazem se s tom konstatacijom.
Huso ima i opaku sljucu sto je vec dokazao , treba to maximalno iskoristit.
Vidi se covjek sazrio , odreko se cevapa i to je sad to , ali treba ga stalno naganjat , kontrolirat i stiskat da proba bolje
jer svi znamo mentalni sklop ljudi iz Bosne , to je narod koji se voli opustit i proveselit ....