Sensation je napisao/la:
mozda i netreba nitko vise. do sada su sve ekipe igrale bunker protiv dinama. u europi ce se slika promjeniti. biti ce vazno koliko brzo moze dinamo transformaciju prema naprijed napraviti. cini mi se da je kadar za to idealan. slutim da ce se igra bazirati na kontrama. brza spica bi bila idealna.. krila su odlicna, brza.. kada se vec napadaci spominju, jel petric nasao klub? (znam da nije najbrzi, ali je igracina, s iskustvom, sutinom, strasim, stvarno strasnim slobodnjacima...i sigurno strasnom placom..)
Vidi cijeli citat
pa spominjal se lazio i neki turci, a ti turci su mu kao ponudili 500k€ po sezoni, ugovor na dvije godine, dakle nije baš i takva plača, doduše nije pristao na taj ugovor, pa sigurno želi više, dosta više
