sport je napisao/la:
Boli te ona stvar koga ja branima a koga ne.Činjenica je da na svim portalima stoje naslovi o sukobu Mamića se "nekim" jer ti neki su samo ugledni odvetnici,nedužni navijaći,žrtve urota itd,Za svađu je uvijek potrebno dvoje.Imao sam prilike puno puta biti na utakmicama u Splitu,Solinu ,Klisu kao službena osoba i umjesto dobar dan dobivali smo psovke,prijetnje pa i batine,čak su nas u nekim tunelima znale i čistačice mlatiti metlama.Svoje psovke,nasilje i bezobrazluk nazivate dišpetom.Zato odjebi sa svojim viđenjem pravde,jer igrati kod vas i u okolici Splita je pravi pakao za goste,suce i ostale službene osobe jer radite neviđeni pritisak,Maglica je susu jebao mater pet puta u prvih 10 minuta,svako popikavanje na terenu Tudor i ekipa skaču do neba itd.
Vidi cijeli citat
Da, a tek šta bi se ljutili kad bi ih pokrali, jao joj, prosto neljudski.
Al dobro, opravdano je, možda bi i u meni rastao ksenofobni gnjev da me isprebija čistačica.
