@ian, Hajduk je bod iza Dinama, pa pobjedom oni ulaze u utrku za naslov??
Na utakmici suda oprašta čisti crveni karton Štimcu, Jerkan u stopostotnoj situaciji kad bi Shala izašao jedan na jedan s golmanom loptu odbija rukom (zašto ne pustiti gol?), ali ima sreće pa ovaj naknadno diže ofsajd...
Vučević 15 minuta prije kraja zakucava loptu u rašlje? Valjda da bude Dinamu lakše dva komada uvaliti?
Mogu se složiti mooožda da Hajduku poraz nuije teško pao, bolje si upoznat s tadašnjim prilikama, ali izvadiš li utakmicu iz konteksta,što je na terenu bilo sumnjivo?
A utakmicu nisam birao po nekoj posebnoj vajdi, već je to jedini kultni derbi čija snimka postoji na jutjubu, mislio sam da će ljudima sjesti da se prisjete Asanovića i Shale.
[uredio xavice - 22. ožujka 2014. u 19:22]