dr.t je napisao/la:
Petar Todorović: „Prije nego što umrem, želim još jednom vidjeti Dinamo“.Vidi cijeli citat
nažalost umro je i sumnjam da bi želio vidjeti ovakav dinamo zagreb
za sve one koji ne znaju koje gsp. Petar Todorović on je bio glavni povjerenik za članove u Beogradu i nije bilo utakmice u srbiji, ali i u makedoniji, novom sadu itd. ,a da Petar nije dočekao našu momčad i da ne poželi dobrodošlicu.
uz sva njegova gostovanja i gostoprimstva po kojima je bio poznat i voljen kao vjerni navijač, bio je sigurno najveći statističar utakmica, podataka, golova, slika, apsolutno sve vezano za klub i sve to iz ljubavi.
P.S.
doktore ti preuzimaš njegovu kapetansku traku sa markolijem i nastavljate njegov put statistika,podataka itd. gdje je on stao dok je živio

edit : evo jedan link
http://www.jutarnji.hr/zaljubljen-u-dinamo/7304/ [uredio blue@rhapsody1911 - 02. travnja 2014. u 20:54]