Baš ovo je razlog zašto me fascinira razmišljanje nazovi velikih Hrvata jer je neki stereotip da nisu baš skloni komunjarama i Srbima.

Recimo tu ministar Jovanović ima sve predizpozicije da se o njega očešu i to mi je, gledano iz te perspektive jasno.
Ali to što u Dinamu ima skojevaca, sdp-ovaca, sekretara, komunista i Srba u jednome, Zorana koji ima starijeg brata Stojana i gazdu koji gaji veliku ljubav prema pojedinim agresorima(neću biti gruba kao neki forumaši) na hrvatski grad heroj, tu ne samo da ne vide problem nego im je gazda uzor hrvatstva i domoljublja.

Na kojim ste vi drogama da to sami sebi možete objasniti? Ozbiljno, jeste li vi koji se u ovom opisu prepoznajete, podvojene ličnosti?
Stvarno bih voljela da mi netko napokon to objasni. Meni je to potpuno i apsolutno ne-do-ku-či-vo!