Na ovom topicu nikad dosadno

Mene je uvijek facsiniralo da se ovi Mamićevi branitelji nazivaju velikim hrvatinama i katolicima (namjerno s malim slovom). To mi je paradoksalno i neshvatljivo. Dotični plače za Jugoslavijom( naziva je najvećom državom), napunio je Dinamo bivšim komunjarama, ratni profiter koji prve linije boišta nije vidio osim na slikama, izvodi striptiz za Lepu Brenu, priča ekavski na televiziji, večera sa ratnim zločincima koji su ubijali Hrvate,naziva srbe braćom i ljubi ih te možda najupečatljivija stvar za mene prilikom utakmice Srbija-Hrvatska kad se pozivalo na klanje i ubijanje Hrvata, također se skandiralo i Mamiću. Mora da su te velike hrvatine osjetile ponos kad su u pauzama između pozivanja na klanje Hrvata i paljenja naše zastave, čuli mamićevo ime.
Nikad mi neće bit jasno kako se borba za mamića prestavlja kao borba protiv ljevičara i antihrvata, a većeg antihrvata od njega nema unatoč njegovim spinovima jer dokazi govore svoje
