Mallie je napisao/la:
Veruda, ti si stvarno ljudska gnjilež. Ne volim vrijeđati nikoga, ali kada dođe do toga da je ljudski faktor glavni razlog zašto nešto ide krivo, kako u društvu tako i u Dinamu, onda je nužno reći zašto je to i koje karakteristike kojih ljudi su dovele do toga.
Nema smisla da nabrajam sve karakteristike pa samo svodim to sve pod "gnjila ljudska bića". Ne pokvarena, ne puna mana, ne oštećena (ja sam prvi oštećen i pun stvari kojima se ne ponosim), već potpuno i duboko gnjila i loša. Užasne osobe kojih se treba bojati, jer su sposobne na bilo sto.
Jednu jedinu stvar nisi odgovorio iz niti jednog postavljenog ti pitanja. Ne znam što je strašnije - što nam je 3/4 države takvo, ili što bi oni kojima nije dobro u životu trebali biti protiv takvih, a ne im kopirati retoriku.
To ti je ko starohrvatski izričaj "ne bi se štel mešati" ali...