antena je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Gle neda mi se više mlatarati...i po stoti put reciklirati jedno te isto!!
..cut...
Puni stadion??
Vidi cijeli citat
ili si neki sanjar ili trolaš...
O kojem punom stadionu govoriš? Kaj nisi svjestan da se do daljnjeg igra BEZ publike, osobito europske utakmice?
A i da korona sutra nestane, nisi čuo da je nakon potresa pola stadiona izvan funkcije i da maksimirska ruševina ima prepolovljen kapacitet?
Vidi cijeli citat
Ili si sanjar ili trolaš???
Bit ću iskren i priznati da sam zatrolao..nadam se da me Ian neće zblokati!!
Nije mi namjera bila trolati (isprika svima)...nego samo pokušati pokazati kakav Dinamo mi hoćemo!!
Dokaz tome je da smo u pola noći popunili dvije stranice sa za i protiv!!
PS...volio bih vidjeti u plavom dresu pobrojane