ian wright je napisao/la:
Kaktus Car je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
a nis, old school radio
Vidi cijeli citat
Izgleda da će Islanđani (očekivano) raditi tv prijenos, samo u Hrvatskoj neće biti dostupan na lokalnim tv postajama (što zvuči sramotno). Utakmicu bi trebao prenositi islandski Stöð 2 Sport, a streamova će se valjda naći.
Vidi cijeli citat
u stara vremena bi večeras u Dnevniku Bruno Kovačević dramatičnim glasom najavio da će HTV učiniti sve moguće da osigura prijenos i za Hrvatsku
naći će se negdje tih dvije hiljade maraka, pa makar Ljudevit Grgurić Grga i Mirna Berend ostali bez koktelčića u petak navečer...
Kad nitko nije smio javiti Franji da nema prijenosa.