DZG_bbb je napisao/la:
Ekipa pustite ove trollove sto i u ovako dobroj tekmi nadu nedostatke. Sta mislite hocemo se pojacati do 15.-og ovog mjeseca. Do kada je uopce prijava igraca za EL. Ako se ne varam to bi moglo biti sa danasnjim danom ili 1.2.?
Ugl, jesmo odustali ili po nekim navodima nismo ni bili zainteresirana za Kolumbijca Colorada? Ugl svi smo vise manje zakljucili da bi nam dobro dosla zamjena za Misica pa zato pitam? Pored ovakog Komnena od jucer uz Petka naravno kao 1. izbor mslm da u spici ne bi trebalo izostat realizacije...
Jedino to desno krilo, eh da...
Misljenja?
Vidi cijeli citat
Pa pročitaj thread. Da, slažem sa da Colorado i Ojeda imaju smisla, pogotovo za 4-3-3. Jedini problem je što za zadnjeg veznog imaš Mišića i još dva igrača koje trebaš razvit da bi se prodali (Bulat, Franjić).