Grogu je napisao/la:
Ajmo mi prvo rješit SD pa nek on razmišlja o treneru. Već je ovo kvantni skok da je nekom došlo iz anusa u glavu da menadžeri engleskog tipa u Engleskoj postaju relikt prošlosti, a ne u Hrvatskoj.
Vidi cijeli citat
Ti stvarno misliš da će braća dovesti SDa koji će onda birati trenera?
Dinamo ima SD u egzilu i dok je živ, službeni SD može biti samo pijun poput Čačića, Butine, Kopića, Krznara... Pa čim je Bjelica postao previše važan u očima javnosti, brzo su ga se riješili, a da ne bi doveli nekoga tko će mimo njih donositi odluke i, ne daj Bože, preuzeti zasluge za rezultate. Na kraju krajeva, nitko normalan i s mrvom sampoštovanja ne bi dolazio biti zamjenik SDa u egzilu.