Uz vec standardnu pjesmu ajmo danas pokazati zasto su ovdje padali skoro svi londonski klubovi s kojima smo igrali, zasto je ta rusevina nasa utvrda i proslaviti jos jednu prekrasnu plavu noc!

Za Ivanuseca na klupi sam podosta siguran da je moguce, al ovo apsolutno nema niti 1% sanse da ce se dogoditi

Chestbrah
Pristupio: 15.04.2016.
Poruka: 586
11. listopada 2022. u 08:15

Danas hrabro i napasti od prve minute. Ocekujem gol Orsica tamo negdje do 20.minute a onda rapsodija krece. Ajmoooo!!

MajorTom
MajorTom
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.677
11. listopada 2022. u 08:45

Ne vjerujem baš da ćemo otvoreno napasti od prve minute. To je preriskantno protiv ekipe ko RB, ali da ćemo ipak stati malo više s obranom nego zadnje tri utakmice to se svakako nadam. Određeni rizik moramo preuzeti.

Sloboda nije jednostavni domaći zadatak, ona je svijest o skladu nesklada nesavršenih ljudi
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 60.627
11. listopada 2022. u 08:54

ako se ovi članci tipa "idemo u juriš ko Tatari", "Čačke uvažio mišljenje igrača i kreće u napad" i slično stvarno prebace na teren, mogli bi nas iskontrirat i školovat kao mlade majmune. Nakon 0:4 bi Čačke opet postao najgori trener u povijesti nogometa

vjerujem da će naći nekakvu ravnotežu

Undertaker123
Mali dioničar
Pristupio: 21.08.2018.
Poruka: 6.974
11. listopada 2022. u 09:03

RB će vjerovatno igrati presing veći dio utakmice tako da mi ne možemo krenuti "u juriš" sve i da hoćemo. Nismo tolika kvaliteta. Ja očekujem istu 3-5-2 formaciju na početku ali sa malo drugačijim taktičkim zadacima.

Aquilla non capit muscas
MajorTom
MajorTom
11. listopada 2022. u 09:04

ian wright je napisao/la:

S takvim pristupom i rezultatima smo godinama plaćali školovanje mlađeg Mamića u Europi. Vjerujem da je Čačić ipak malo pametniji i da ne bude podlegao. Hrabrije izaći da, ali ne nekakav juriš kako neki prizivaju.