Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.752
16. listopada 2022. u 15:33

Zasad dosta nepovezano što je bilo za očekivati jer neki igraju na pozicijama koje već dugo nisu, a igraju i neki koji su imali jako malo minutaže. To bi trebalo izgledati bolje kako će utakmica  Ono što zabrinjava je nedostatak agresivnosti i loš povratni trk.

bole3
bole3
Pristupio: 24.07.2016.
Poruka: 2.558
16. listopada 2022. u 15:39

Ante se mora uvjeriti u stvari koje su očigledne, bočkaj nema brzinu da igra desno krilo i završava se razgovor na tu temu, ako će se cijelu utakmicu čekati prilika da mu se otvori prilika za šut onda je to jako predvidivo

canislupus
canislupus

Don Hihot je napisao/la:

Puno loših, Ljubičić katastrofalan. Bočkaj ne može igrat desno krilo, svaki put kad primi loptu predvidljivo se okreće na lijevu nogu. Treba Bočkaja na lijevi bek prebaciti a u igru desno staviti Menala/Emrelija.

Vidi cijeli citat

Upravo si opisao Oršića samo sa suprotne strane.

Z@gi
Z@gi
Pristupio: 14.08.2021.
Poruka: 2.956
16. listopada 2022. u 15:42

Osim kaj Orša Peru u sprintu na 30 metara ostavi 35.

Poruka: 32.494

Netko je bacio neki jinx na Drmica imam osjecaj.

Sport_Magico
Pristupio: 02.05.2022.
Poruka: 2.513

Drmicu se treba lagano zahvaliti i tražiti poželjnog kupca. Gavranovic je ovo hladno trpao

Chestbrah
Chestbrah
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.04.2016.
Poruka: 586
16. listopada 2022. u 15:50

Spikic i Drmic su nas mogli vec sad dovesti do 3:1, treba u 2.pol ubaciti Petka ili Mahira

canislupus
canislupus
16. listopada 2022. u 15:51

Z@gi je napisao/la:

Točno, ali ne mora ne mora Oršić probiti Bočkaja, već protivničku obranu s čime se muči još od početka prošle sezone. Mislim, Oršić je prošle sezone više puta zabio gol nego probio beka.

ZB10
ZB10
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.738
16. listopada 2022. u 15:54

Promašili smo 2 čiste (špikić, drmić) i barem 3-4 solidne šanse.

OBZIROM da imamo igrača više, mislim da nema potrebe paničariti odmah na poluvremenu s orša-brunček tandemom. Ja bi još malo pričekao.