16. listopada 2022. u 15:55

zrinkec je napisao/la:

Netko je bacio neki jinx na Drmica imam osjecaj.

Vidi cijeli citat

Nije samo on u pitanju. Neefikasnost napadača je naš TM već dugi niz godina, otprilike kao Chelseajev. Ponekad se dogodi iznimka poput Eduarda.

Don Hihot
Don Hihot
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.06.2022.
Poruka: 406

canislupus je napisao/la:

Upravo si opisao Oršića samo sa suprotne strane.

Oršić može pretrčati igrača u situaciji jedan na jedan pa protivnički igrač mora paziti i Oršino namještanje na desnu nogu ali i mogući prodor na drugu stranu. Kod Bočkaja ne moraju brinuti da će ih pretrčati i dovoljno je da mu zatvore lijevu nogu i on ne postoji. Plus druge kvalitete koje Oršić donosi a to je energija i konstantno igranje i obrane i napada, sprintanje gore dolje po 50 puta tokom utakmice što Bočkaj ni blizu ne radi.

Z@gi je napisao/la:

Osim kaj Orša Peru u sprintu na 30 metara ostavi 35.

Točno, ali ne mora ne mora Oršić probiti Bočkaja, već protivničku obranu s čime se muči još od početka prošle sezone. Mislim, Oršić je prošle sezone više puta zabio gol nego probio beka.

E, Pero ovo poluvrijeme jedno 4-5 jako dobrih lopti u for nije stigao. Ovo je nivo termina i to zadnjih 10ak minuta kada je i ono malo snage i brzine što si imao isparilo.

proljeće
bole3
bole3
Pristupio: 24.07.2016.
Poruka: 2.558
16. listopada 2022. u 15:59

Blasfemična je usporedba bočkaja i oršića, nemojte to radit, neugodno je za pomisliti. Bočkaj je teretni wingback, odličnog prekida koji se može upotrijebiti u hnl  gdje nema pritiska kvalitenih krila ostalo je upitno

MajorTom
MajorTom
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.677

Tko gleda na TV? Jel bio drugi žuti? Sa zapada je izgledalo ko čisti žuti, start s leđa. Tko je kriv ovom što je glup.

Sloboda nije jednostavni domaći zadatak, ona je svijest o skladu nesklada nesavršenih ljudi

16. listopada 2022. u 16:04

Jadni mi ako nam je po nekima bockaj prvo rjesenje za desno krilo a stefulj igrac za Dinamo!

Dabrić
Dabrić
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 4.162
16. listopada 2022. u 16:07

Može link? Na velikom ekranu gledam jednu drugu utakmicu. Hvala!

Brz i okomit nogomet
ZB10
ZB10
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.738
16. listopada 2022. u 16:11

Imamo malo i sreće danas, osim što se Venecuelanac samoisključio ovaj nas je Banovec već u 2 navrata mogao poslati u duboki bunar od zaostatka.

Sviđaju mi se zamjene btw, bravo Antiša idemo po 3 boda sad

canislupus
canislupus
16. listopada 2022. u 16:17

Loše izmjene. Taman kada smo počeli djelovati uigranije i stvarati prilike, on ide pretumbavati ekipu. Jedina promjena je trebala biti Petković umjesto Drmića.

[uredio canislupus - 16. listopada 2022. u 16:20]