Ne treba odstupiti, ali raspad sistema u utorak i ovo sad u kombinaciji sa onime što o Čačkeu znamo iz reprezentativne ere je dovoljan znak da se za sljedeću sezonu obavezno traži novi trener.

Poruka: 635

KomentatorSvihKomentara je napisao/la:

86 je napisao/la:

Nemojte da zadnjih 5 minuta opet izbriše ovaj očaj.

Velika sreća u rasporedu u prvoj četvrtini sezone je napravila razliku (sva 3 derbija doma). Razlika se polako topi, a topi se i energija igrača kad su ostali na vrhuncu.

Netko treba odgovarat, a to je trener.

Vidi cijeli citat

Sinko, nije ti ovo Hajduk da će se trener mijenjat nakon prvog ligaškog poraza u 14. kolu.

Sinko, jebo te Hajduk.

Dinamo očajno igra preko mjesec dana i to dolazi na naplatu. A dobro znamo kolko je Čačić limitiran i bolje je rezat na vrijeme i krenut normalnim putem (odma i pripremom za iduću euro sezonu)

NoahB
NoahB
Pristupio: 14.05.2022.
Poruka: 958
29. listopada 2022. u 19:33

O kakvom obrazu pricamo, imamo kratak kadar i ispuhali su se, s ispadanjem iz europe na proljece kad ce jednom tjedno prva ekipa igrat hnl idemo na +10, za dolaznost na maksimiru bi mi i bilo drago da do kraja zime hajduk i osijek dođu na -5 jer inace nece 1500 ljudi dolazit na utakmice nego ce srat preko interneta kako je ocajna sezona jer je dinamo uzeo samo 4 boda u skupini lige prvaka

DZG
mario76
mario76
Pristupio: 13.08.2008.
Poruka: 238

Mene kao dinamovca sram ko nam vodi klub i postavlja ovakve trlembuse na klupu... Minusirajte slobodno, to samo govori o vama

86
86
Poruka: 635

San Lorenzo je napisao/la:

A pristupi na Poljudu i većini utakmica prije navedenih?

duksy je napisao/la:

5 minuta nadoknade, ovako nas nisu krali od juge.

Ako u 90 minuta nismo u stanju stvorit šansu, onda nećemo ni u 5 ili 7 minuta nadoknade.

Pa činjenica je da osim šanse Baturine na početku, počeli smo stvarati šanse tek nakon gola. Tri šanse od 86-95. minute. Možda bi i zabili da je bila još koja minuta nadoknade.

Sloboda nije jednostavni domaći zadatak, ona je svijest o skladu nesklada nesavršenih ljudi
San Lorenzo
San Lorenzo
29. listopada 2022. u 19:35

Još prošli tjedan sam pisao o lošoj igri i da pobjeđujemo samo na temelju bolje fizičke pripremljenosti od ostalih klubova.

Charlie Harper
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 9.909
29. listopada 2022. u 19:37

Kad izmjesas cijelu obranu i staviš Stefulja koji ti nijednu utakmicu nije počeo protiv momčadi koja je po trenutnoj formi najteža ne zasluzujes ništa drugo nego poraz .

KomentatorSvihKomentara
Pristupio: 20.09.2021.
Poruka: 1.284
29. listopada 2022. u 19:38

Rezat i što onda? Kojeg bi ti trenera doveo? Dinamu treba promjena cijelog sistema -  više stranih talentata, integracija mlađih igrača, inovativni mladi treneri. Trebaju se ugledat na Red Bull ili portugalske klubove. Vi bi Čačića zamjenili Jakirovićem tek tolko da se ekipa digne.

Merkat
Merkat
Pristupio: 22.08.2021.
Poruka: 564

Ovo navlačenje i guranje hajduka na nekakvu pristojnu udaljenost iza Dinama je smiješno i jadno. Ali nije to razlog da Dinamo izgleda očajno posljednjih 6 utakmica iz kojih imamo samo jednu pobjedu. Tomić Bjelica Halihodžić i Peternac čekaju u redu..