Plavi kredenc je napisao/la:
Ne mislim da je trener neka klasa ali ne razumijem zašto neki smatraju da je njegova krivnja što igrači nisu zabili još barem 4 vrlo dobre prilike koje su imali? Zahvaljujući kome, čijim postavkama igre, su došle te prilike? Kada smo zadnji put odigrali ovakvo poluvreme protiv konkurenta u HNL-u?
Očito je dobro pripremio momčad, dobro je sve krenulo, stvarale su se prilike te nije ništa mijenjao na poluvremenu nadajući se da će i dalje biti tako. Jednostavno više nije bilo toliko energije i pritiska kasnije pa je pokušavao nešto dalje. Iako se po zamjenama vidi i da nije toliki naglasak na kup kao na hnl.
Uglavnom, dobar nogomet obzirom na derbi.
Promašaji odnosno obrane Lučića nisu njegova krivda, ali smiješne zamjene bogme su.