Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.04.2023.
Poruka: 1.115
17. prosinca 2023. u 20:26

Danas me utakmica malo podsjetila na one derbije na Poljudu kad smo mi pod Kopicem i prosle sezone Biscanom dosli po bod i onda ga uzeli, a Hajduk ni ne pokusa jace do pobjede iako im bod jedino daje laznu nadu za dalje.

Danas bi mogao slicno rec za nas. Mislim da je ovaj bod prilicno sranje kao i cijela ova sramotna polusezona poslije koje mora biti jos bivsih igraca Dinama. U najmanju ruku sam ocekivao da ako ne pobjedimo, da bar pokazemo zelju za pobjedom negdje 70, 80 minuta, a ne samo 15-20 minuta na kraju. Ali, s obzirom da je Bosanski mag rekao prije Ballkanija da se juri po pobjedu i onda smo gledali 70 minuta jednako sranje, ne bi me cudilo da je njemu ovo jurnjava po pobjedu.

Vidi cijeli citat

Nijedan nije bio baš u zoni koliko se sjećam, sve je bilo za ubačaj a to je onda ipak za Miška.

17. prosinca 2023. u 20:33

ZB10 je napisao/la:

Kako ne, bio je onaj iskosa sa lijeve strane,  pa Bulat ima ekstra ubačaj, ako se ne varam nakon njegovog jedinog ubacaja smo zabili doduše Perkovic je igrao rukom

Pozitivna nota:

Obrana. 5 ut bez primljenog gola je sjajno pa taman da smo svih 5 igrali protiv Oriolika. Jakir je izgleda našao dobitnu formulu u rotaciji svega što stoji iza Mišića, uključujući golmne.

Doveden dobri stari Theo, a ispao Šutalo iz ekipe - i eto, tako se stabilizirala obrana... :)

zovche
zovche
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 3.476
17. prosinca 2023. u 20:55

antena je napisao/la:

Jos Perica se rijesiti i bit ce to pjesma.... ne mogu smisliti kiks igrace u obrani i on mi je prelos

antena
antena
17. prosinca 2023. u 20:56

Nisam stigao pogledati snimku, ali u živo je bilo izuzetno iritantna Hajdukova destrukcija igre, koja se najviše svodila na otezanje, ležanje i sl.,  na što sudac nije znao reagirati - nevjerojatno da njihov golman nije dobio žuti za otezanja kod vraćanja lopte u igru, a onda na kraju minimalna nadoknada (prvo poluvrijeme 3 minute - a na startu prekid zbog bakljade, pa onda ozljede, ulasci fizioterapeuta, razvlačio se svaki prekid i nikom ništa).

Naravno, to niije opravdanje za Dinamo - trebao je zabiti pa više ne bi bilo otezanja, ali dojam je da je svemu jako puno doprinio sudac koji nije dovoljno uspješno kontrolirao (ne)igranje na terenu.

17. prosinca 2023. u 21:30

Theo je danas igrao bolje ili u najmanju ruku jednako onome dok je tek dosao kod nas. Ne znam da li sam normalan, vjerojatno nisam, ali to mi je skroz neshvatljivo, jer poslije Bjelice i Mamica, Theo je zbilja izgledao jako lose vecim dijelom zadnje 2 sezone. Vrhunac je bas bio sa Hajdukom kad ga je Livaja osramotio u dva navrata.

Moje jedino objasnjenje je zapravo mozda bas u tome da je i Livaja u padu. Nije to ni pola opasan igrac kao prije godinu ili dvije.