Mali dioničar
Pristupio: 21.08.2018.
Poruka: 7.025
jučer u 19:50

Po meni, dva su osnovna razloga poraza: loša taktika/izbor igrača Bjelice i neozbiljan pristup naših "zvijezda". Mislim da je volje i htijenja bilo. Nesigurnost u obrani kad igramo visoko je  očita a počinje od golmana.

Poruka: 1.762

Ja Bjelici danas najvise zamjerim sto je Stojkovica stavio u 88. minuti. To nema veze sa bilo kakvom logikom. Ti lovis rezultat a prije njega stavljas Ademija i Roga!?! Inace mislim da bi bilo bolje da se vratimo na 4 iza. Stabilizirati momcad, igrati tvrdo i za početak opet pobjedivati 1:0 iz prekida ako treba.

jučer u 19:53

vjesu je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Meni je nelogično u situaciji kad loviš rezultat vaditi dva playmakera, Baturinu i Mišića. Dozvoljam jedino ako je bio umor ili ozljeda ali uživo nije izgledalo tako.

[uredio Undertaker123 - 27. listopada 2024. u 19:54]
kemp3
kemp3
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 4.728
jučer u 19:55

Nadam se da je Bjelica danas shvatio da Mmae nije za Dinamo.

Glavni je krivac za poraz protiv Hajduka i Slavena, a danas sa Maxom sukrivac.

vekija
vekija
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2024.
Poruka: 39
jučer u 19:58

Naravno nije on samo bio loš,ali Nevistić je jako nesiguran na golu...baš nesigurne reakcije ima krene,stane,loše se postavlja,prima golove u svoj kut...

Mihael19
Mihael19
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 3.491
jučer u 20:01

Nakon svake Europske utakmice ove sezone debakl u HNL-u, očito ne možemo igrati srijeda nedjelja na najvišoj razini...

hhc
hhc
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 5.540

Baturina umjesto za 2 -0  fulao ..Nakon toga pada gol za 1 1 ..Baturina greška i gol Hernanija

jučer u 20:06

Nekima je teško priznati da je Baturina danas bio krivac za poraz.

kemp3
kemp3
jučer u 20:10

Nasa vezna linija ocito ne smije niti jednu loptu izgubit jer obrana ne moze nikog zaustavit.

Da, Baturina je htio dodat kroz dva igraca, a onda se jos poskliznuo. No valjda obrana postoji da nesto i sprijeci.

Jura Zeleni
Jura Zeleni
Pristupio: 06.11.2017.
Poruka: 1.529
jučer u 20:11

Pitao bih ovdje općinstvo: zašto Pjaca ne bio bio prvi centarfor Dinama?

Ima brzinu, dribling, jak je, visok je, ima skok, zna dati gol...u čemu je problem?