A kako je Ademi istrčao kontru ništa ha

Vidi cijeli citat

Igrač manje na terenu općenito

Sreća pa nam je na klupi trenutno lik koji ima malo šire vidike od vas ovdje

Čovjek je daleko najgori u Dinamu po ocijenama ..ne zanimaju me njegovi prijašnji uspjesi nego gledam ovu utakmicu ..Očaj je i uz to ima žuti karton ..s obzirom da je lak na kartonima mora van

Poruka: 2.389

Samo da teren izdrži i da ne popušimo neki penal ili drugi žuti jer vrijeme je koma i igrači se na klizećim startovima teško kontroliraju. Treba sad pametno odigrati drugo, vjerujem u pobjedu

Luis Garcia
Luis Garcia
Pristupio: 02.05.2016.
Poruka: 3.359

Igram Managera sa Belupom je napisao/la:

Šokiran sam koliko smo Monaco neutralizirali prvo poluvrijeme. Osim ringišpila i odbijanca Bernauera nisu ništa napravili.

Čovjek bi rekao da igramo s Brestom ili tako nekom no name ekipom, a ovaj Monaco možda i najjači u Francuskoj trenutno i to mislim da ne pretjerujem.

Čisto da budemo realni, bod bi takodjer i dalje bila apsolutna senzacija.

Upalit prskalice na poluvremenu.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
Robinjo
Robinjo
Pristupio: 21.02.2010.
Poruka: 1.226
jučer u 22:02

Obrana osim one čudne situacije kod zicera Monaka, po meni na razini kakvu sam ocekiva od momcadi koju Bjelica vodi.. odgovorno, sa puno trke.. najbolji 45 minuta Dinama u defanzivnom smislu vec dugo,,u napadu  trazimo situacije poput Petkove, i ove kod gola.. nadam se da cemo izdrzat do kraja..

Igram Managera sa Belupom
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 51

Luis Garcia je napisao/la:

Dobro, u pravu si, ali da ovako vodimo sa Brestom to bi se smatralo nije to ništa. U tom smislu sam mislio. Ime često vara, normalno da se slažem i da ekipu koja ubije Salzburg 4-0 nema smisla potcijenjivati.