Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.206
21. kolovoza 2024. u 11:56

Ja se nadam da se neće povući u krilo Nevi kak je bilo u jednom dijelu utakmice...tu popiješ gol u roku keks.

vjeko1701 je napisao/la:

Samo polako i pametno. Qarabag je pokazao da nam je sposoban zabiti 3 gola u jednoj utakmici, za njih je vjerojatno bitnije pitanje dal mogu nas zaustaviti da zabijemo kojeg.

Oni će od prve minute krenuti igrati ono kaj im najviše odgovara a to je run and gun. Ako se dopustimo navući, mogli bi nas nadtrčati. S druge strane ako krenemo prepasivno sa namjerom zadržavanja lopte i 0:0, sposobni su nas kazniti s dva brza gola.

Mogao bi Jakir možda krenuti da 3-5-2 od prve minute ali je tu problem da nemamo čistog napadača da zamjeni Petka ili Kuleta kaj znači da bi jedan od njih dvoje trebali odigrati cijelu utakmicu. Možda Petko - Pjaca od prve pa Kule kasnije da unese živost kao jučer.

Vidi cijeli citat

Qarabagov najslabiji dio je obrana sto se jako dobro vidi po broju golova koje su i lani, a i protiv Ludogorice primili (5 u 180 minuta). Dakle, kad se oni potpuno otvore, a morat ce u uzvratu, bit ce ranjivi kao kokos medju lisicama. Mi imamo jako kvalitetnu tranziciju i ne vidim kako bi to njihova obrana na sirokom terenu mogla zatvoriti.

scooniepenn je napisao/la:

Uvijek je moguć i scenarij gdje se ti ispromašuješ...tako da samo polako, pametno i ozbiljno shvatiti uzvrat kao da je 0:0.

It's my estimation that every man that ever got a statue made of him was one kind of sommbitch or another.
lacas
lacas
Pristupio: 03.07.2012.
Poruka: 1.771

Napast nas moraju, u deficitu su. Bit će puno prostora i tu moramo staviti igrače koji su jaki 1na1. Rog, Cordoba i Bati bi morali biti prve violine. Mogli bi primiti 5 komada ali i toliko zabiti.

ZB10
ZB10
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.617
21. kolovoza 2024. u 12:17

Pokušaj smanjivanja rizika na minimum platili smo nedavno poniženjem i ispadanjem iz Europe.

Nadam se da je lekcija naučena, to je sve što mogu reći.

Pozdrav svima

gdje se može pogledati snimka cijele utakmice?

Bok,

Evo imaš ovdje snimku s arenasporta uključujući emisiju prije i nakon utakmice.

ko je gledao: fotbal nemá logiku

griješiš... ima logiku... i to vrlo jednostavnu - pobjeđuje onaj ko zabije više golova

Napumpana lopta
Pristupio: 19.08.2024.
Poruka: 157
21. kolovoza 2024. u 13:31

Zahvaljujući snimci koju je forumaš postavio, imam sliku po kojoj se prilično jasno vidi da je Qarabagov igrač bio točno na liniji. Teško mi je s mobitela napraviti screenshot, ali nemam problema napisati da je ovo bila jedna u nizh sramotnih odluka.

Pritom ne mislim da nas je oštetio, tj. je jer je penal ipak najozbiljnija greška, ali generalno sudjenje je bila KATASTROFA. Ignorirajmo penal i pogledajmo detalje gdje ne vidi da Mmae vadi oko njihovom igraču, Benzia ako se ne varam koji je krvario iz oka bez prekršaja i što mu je kriterij za žute se promijenio u drugom poluvremenu.

Usput, po kom kriteriju ona ruka sad nije ruka ? Dobro, pretvarajmo se da nije u 16, ali što dodje Zebecu i ovome liku da ne vide jasnu blokadu centaršuta rukom ?

Nisam očekivao da takvi redikuli mogu suditi u playoffu LP.

Poruka: 157
21. kolovoza 2024. u 13:33

Po meni za siguran prolaz moramo zabiti bar 2 gola tamo. Vjerujem da ako zabimo 1 da će biti panika I nekakvih 2-1 uz bolestan pritisak, a ako zabimo 0 da će biti drž nedaj.

I mislim da ako je Ludogorets zabio dva, da možemo i mi.